آپارتمان مدرن و شیک به همراه لوازم منزل کلاسیک با سبک اسکاندیناوی

سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی چیست؟

دکوراسیون سبک اسکاندیناوی بر اساس سادگی و کلاسیک بودن آن است. این سبک بسیار در جهان محبوب است. به همین خاطر انتخاب این سبک دکوراسیون داخلی برای منزل، محل کار و دیگر مکان هایی که در آنها به زندگی روزمره می پردازید، شما را بین المللی می کند. این سبک در دهه بین ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰ تعریف شد و با گذشت زمان در بین دیگر سبک ها جایگاه ویژه ای پیدا کرد. لازم به ذکر است که نوع دکوراسیون داخلی این سبک، به گونه ای است که به راحتی می توان با دیگر سبک ها ترکیب کرد و فضای دلخواه خود را بدست آورد. همین موضوع خود یکی از دلایل پیشرفت سبک اسکاندیناوی شد و محبوبیت زیادی بین دکوراتورها پیدا کرد. دلیل سادگی ترکیب دکوراسیون به سبک اسکاندیناوی نیز اساس سادگی و آرامش چیدمان آن است.

در نمونه ای که برای شما انتخاب کردیم این سادگی را به وضوح مشاهده می کنید. با تزئین همراه باشید.

سبک اسکاندیناوی

برای نورپردازی این منزل در بیشتر موارد از نور طبیعی استفاده شده است که از دلزدگی نورهای مصنوعی جلوگیری می شود. این نکته را باید در نظر گرفت؛ به دلیل نیاز مالک به آرامش و جلوگیری از ایجاد هیجان برای نورپردازی در نواحی تاریکتر و همچنین در شب از نورهای مایل به سفید استفاده شده است و نورهای تند و تیره جایگاهی در نورپردازی این ساختمان ندارند.

سبک اسکاندیناوی

طراحی داخلی

انتخاب رنگ های خنثی در پس زمینه و بیشتر نواحی دکوراسیون اسکاندیناوی باعث شده است تا سادگی و آرامش را به مالک ساختمان هدیه دهد.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون

وجود سبک کلاسیک در فضای منزل به راحتی قابل مشاهده است؛ که خود یکی از ویژگی های سبک دکوراسیون اسکاندیناوی می باشد.

دکوراسیون خانه

معماری

معماری داخلی

فضای اتاق ها و آشپزخانه به راحتی با وسایل موجود در آن ترکیب شده اند و دلیل اصلی این موضوع انتخاب رنگ خنثی و روشن سفید در پس زمینه این دکوراسیون داخلی می باشد.

چیدمان

سبک های دکوراسیون

نورپردازی