دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی مدرن یونانی

وجود یک سبک دکوراسیون داخلی ترکیبی، می تواند از تکراری بودن محیط منزل جلوگیری کند. حال اگر یکی از این سبک ها صنعتی باشد، می تواند از تکراری بودن نسبت به محل سکونت های قبلی نیز جلوگیری کند. همانطور که قبلا توضیح داده ایم، خشونت و سردی در کنار نظم و آرامش، می تواند شیوه صنعتی را به سبکی مورد علاقه برای بسیاری از افراد تبدیل کند. با تزئین همراه باشید.

فضای در نظر گرفته شده، خانه ای مدرن در یونان است که اجزای آن برگرفته از محیط صنعتی است. طراح در کناری خشونت موجود در سبک، ایده های مدرن امروزی را نیز اضافه کرده است. طراحی داخلی این فضا، بسیار آرام است و برای افرادی که به این موضوع اهمیت می دهند، بسیار جذاب.

دکوراسیون داخلی به سبک صنعتی مدرن

دیوارهای اتاق نشیمن با سیمان خاکستری رنگ پوشیده شده است. همچنین در پوشش سقف از فلورسنت استفاده شده و با انعکاس نور ملایم به مبلمان با رنگ سفید جلوه محیط را افزایش داده است. در این فضا، نور و رنگ سفید برای آرامش بخشیدن در مقابل خشکی و خشونت آن به کار رفته است. توجه داشته باشید که با فضای مینیمالیستی اشتباه گرفته نشود. دکوراسیون داخلی خانه باید گرایش به محیطی صنعتی داشته باشد. به اجزای خانه توجه کنید.

دکوراسیون داخلی آپارتمان

دکوراسیون مدرن

استفاده از دیوار و تبدیل آن به شومینه چوبی در کنار تلویزیون و قسمت خالی مبلمان، به کتابخانه جذابیت ویژه در فضا داده است. جزئیات لطیف در فضا به کار نمی رود! دلیل آن هم دید عدم به کار بردن اجزای غیر کاربردی در سبک است.

دکوراسیون داخلی

سبک یونانی

سبک صنعتی

آشپزخانه مدرن و شیک با کابینت های ساده زیبا، از دور، در درون این آپارتمان نیز جایگاه خود را به خوبی حفظ کرده است.

آشپزخانه

دکوراسیون کابینت

در قسمت های مختلف این آپارتمان مثل اتاق خواب ها از مکعب روبیک که دارای ترکیب رنگ است، به کار رفته است. همچنین بیشتر از رنگ های سرد جهت آرامش بخشیدن به محیط داخلی بهره گرفته شده است.

اتاق خواب

اتاق خواب کودکان

دکوراسیون رنگ آبی

نورپردازی

همانطور که در پست های قبلی اشاره شده، یکی از خصایص این روش، ایجاد محیط های باز و خام است. محیط های باز، دید فضاهای خشک صنعتی مانند انبارها و سوله های کارخانه ها را می دهد. از آنجایی که مدرن بودن در آن اهمیت داشته است، مقدار بخش های خام در معماری داخلی آن، زیاد نیست. بیشتر از رنگ های نزدیک به فلزات برای ایجاد حس صنعتی بودن فضا استفاده شده است.

تخت خواب

اتاق نشیمن