دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی

فروشگاه موبایل Cosmote، آتن- یونان

COSMOTE یک اپراتور تلفن همراه یونانی است که در اروپا با چیزی حدود ۲۱٫۶ میلیون مشتری حضور وسیعی دارد و همین طور یک بازار توسعه یافته از ۴۵ میلیون نفر در چهار کشور یونان، آلبانی، بلغارستان و رومانی می باشد.

این فروشگاه توسط KVB طراحی شده است. طراحی و نورپردازی یک فروشگاه الکترونیکی مانند موبایل یا کامپیوتر باید به گونه ای باشد که افراد را به خود جذب کند. رنگ بندی، نوع چیدمان و نورپردازی چیزی است که باعث جلوه ی بیشتر یک محصول می شود. استفاده از ترکیب رنگ های سبز، مشکی و سفید همراه با نورپردازی کافی، استفاده از تصاویر مناسب و نحوه ی چیدمان تلفن های همراه به صورت ویترین طراحی و دکور این فروشگاه ها چشمگیر تر کرده است.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

موبایل فروشی

نحوه چیدمان مغازه موبایل فروشی

چیدمان مناسب گوشی فروشی

دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی فروشگاه موبایل Cosmote ، آتن- یونان COSMOTE یک اپراتور تلفن همراه یونانی است که در اروپا با چیزی حدود 21.6 میلیون مشتری حضور وسیعی دارد و همین طور یک بازار توسعه یافته از 45 میلیون نفر در چهار کشور یونان ، آلبانیا، بلغارستان و رومانی می باشد. این فروشگاه توسط KVB طراحی شده است. طراحی و نورپردازی یک فروشگاه الکترونیکی مانند موبایل یا کامپیوتر باید به گونه ای باشد که افراد را به خود جذب کند. رنگ بندی ، نوع چیدمان ، و نورپردازی چیزی است که باعث جلوه ی بیشتر یک محصول می شود. استفاده از ترکیب رنگ های سبز ، مشکی و سفید همراه با نورپردازی کافی ، استفاده از تصاویر مناسب و نحوه ی چیدمان تلفن های همراه به صورت ویترین طراحی و دکور این فروشگاه ها چشمگیر تر کرده است.

دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی