آموزش رنگ کردن اتاق دخترانه

برای رنگ کردن یک اتاق نکات بسیاری باید مورد توجه باشد. خصوصا که اگر هدف خاصی مد نظر باشد. اما در این پست برای رنگ کردن یک اتاق دخترانه در خدمت شما هستیم. در این مورد کمی تفاوت سلیقه وجود دارد. ولی در نکات رنگامیزی بسیاری به صورت کلی می توان نظر داد و در همه آن موارد یکسان است.

اتاق دخترانه

۱- قدرت گل:

این طراحی با نقش و نگار های تصادفی یا فضای با برنامه کنترل شده است. در اینجا گل های به کار برده شده تصادفا و اتفاقی با فاصله های یکسان از هم قرار دارند.

آموزش رنگ کردن اتاق دخترانه

 

۲- پوشش رنگ اصلی دیوار را میتوانید با انواع رنگهای پلاستیک یا روغنی یا حتی پوشش دیواری بلکا انجام دهید ، لکه ها و سوراخ ها را با دقت پیدا کرده و آن ها را بپوشانید و از بین ببرید. یک دیوار را تمام کنید و زمان دهید تا خشک شود.

رنگامیزی

۳- اگر از رنگ دیوار استفاده کنید می توانید به صورت زیر با تنالیته رنگ های روشنتر و تیره تر بر روی دیوار سایه روشن ایجاد کنید. رنگی که در زمینه قرار دارد با ماله های پشمی مالیده شده و زمینه ای مناسب برای گل های زیبا ایجاد کرده است.

ماله پشمی

۴- با فشار زیاد گل ها را روی دیوار مهر کنید. از رنگ غلیظ استفاده کنید. مهر را بدون لغزش از دیوار دور کنید. مکان گل ها تقریبا در فاصله ی ۲۰ تا ۳۰ سانتی در کنار هم قرار دارند. برای ساختن مهر هم به راحتی میتوانید با یک عدد مقوای کلفت (مثلا مقوای جعبه کفش) وچسباندن آن بر روی یک تکه شیشه این قالب را درست کنید.

مهر گل