آینه ای که خود یک کامپیوتر است

حتما شما هم داستان سفید برفی و آینه ی جادویی را به خاطر دارید. امروز داستان هایی که ما از آنها به عنوان داستان های تخیلی و غیر واقعی یاد می کردیم در حال تبدیل شدن به واقعیت هستند.

دکوراسیون داخلی

سفید برفی و هفت کوتوله نام افسانه ای مشهور در اروپا و یکی از فیلم های کارتونی والت دیزنی است. هنگامی که سفید برفی به هفت سالگی می رسد، آینهٔ جادویی به ملکه می گوید که دختر ناتنی اش گوی سبقت را در زیبایی از او ربوده است. ملکه خشمگین می شود و شکارچی ای را مأمور می کند که سفید برفی را به جنگل ببرد و در آنجا سربه نیست کند. شکارچی سفید برفی را به جنگل می برد تا بکشد. ولی در آنجا دلش به رحم می آید و او را تنها در جنگل رها می کند…. ملکه که به وسیلهٔ آینهٔ جادویی خود فهمیده بود سفید برفی نمرده است، به جستجوی او پرداخت و عاقبت او را یافت…

هدف ما از بیان داستان سفید برفی ذکر این نکته است که محققین برای ساخت این آینه از داستان "سفید برفی" و " آینه ی جادویی " الهام گرفته اند.

محققین در آزمایشگاه نیویورک تایمز یک آینه جادویی شبیه به آینه ی سفید برفی در برنامه کودک "سفید برفی" اختراع کرده اند که این آینه می تواند شما را از آب و هوای بیرون منزل با خبر کند. تا تصمیم بگیرید که چه لباسی متناسب با شرایط جوی بپوشید؛ بهتر است! فقط این نیست؛ شما با استفاده از این آینه می توانید به گشت و گذار در وب بپردازید و یا ایمیل ارسال کنید.

آینه جادویی

دکوراسیون منزل

این واقعا جالبه که می بینیم وجود تکنولوژی در طراحی و دکوراسیون داخلی تثبیت شده و در سبک و سیاق زندگی تغییراتی را ایجاد کرده است.