ایده های نو تزیین با بادکنک

ساخت اشیاء با استفاده از بادکنک

وقتی اسم بادکنک را می شنوید چه چیزی به ذهنتان خطور می کند؟ مطمئنا مهمانی ای که اطراف آن با بادکنک های بزرگ و رنگی تزئین شده. ما قصد داریم استفاده های متفاوت ترو خلاقانه تری از این ابزار ساده و رنگی داشته باشیم.
در این پست قصد داریم آموزش دهیم که چطور از بادکنک ها استفاده کنیم تا اشیاء خلاقانه ای را ایجاد کنیم و حتی می توانیم از بادکنک هایی که سالم نیستند هم استفاده کنیم.

ساخت گلدان های تزئینی

شما می توانید با استفاده از یک بادکنک و یک لیوان ساده یک گلدان دوست داشتنی برای گل هاتون درست کنید. یک بادکنک با رنگی که دوست دارید انتخاب کنید و سر بادکنک را برش دهید. و بعد کل لیوان را با بادکنکی که برش دادید بپوشانید. کار تمومه ! یک گلدان زیبا برای شما، تا اینکه گلها تون رو داخلش قرار بدید.

گلدان با روگش بادکنک

دستبند های بادکنکی

درسته ! شما می توانید با استفاده از بادکنک برای فرزندتان یا حتی خودتان دستبند های رنگی درست کنید. برای این کار شما به بادکنک های باریک و دراز احتیاج دارید. رنگ هایی که دوست دارید در دستبند شما باشند را انتخاب کنید، در قدم بعدی یک عدد کش بردارید و بادکنک ها را روی آن قرار دهید. هر مقدار بادکنکی که می توانید قرار دهید تا پرتر و رنگی تر به نظر برسد. مطمئنا فرزند شما عاشق این دستبندها خواهد شد.

دستبند های بادکنکی

حلقه های تزئینی با استفاده از بادکنک

با استفاده از بادکنک می توانید، حلقه های تزئینی برای استفاده در جشن ها و مهمانی ها درست کنید. برای این کار فقط به یک حلقه (از هر جنسی که باشد) و تعدادی بادکنک با رنگ های مورد علاقه تان احتیاج دارید. شروع به چسباندن باد کنک ها به حلقه کنید. نگران اینکه بادکنک ها را کجا و به چه ترتیبی بچسبانید نباشید، آنها را کاملا تصادفی روی حلقه قرار دهید تا دید جذاب تری داشته باشند. خب حلقه ی شما آماده است و حالا می توانید آن را هر کجا که دوست دارید نصب کنید.

حلقه تزئینی با بادکنک

تزئین دمپایی با بادکنک

این آموزش بسیار زیبا و جالب هست. در این آموزش یاد می گیریم که چطور دمپایی خودمان را با بادکنک تزئین کنیم، برای تزئین دمپایی مانند ساخت دستبند به بادکنک های باریک و دراز احتیاج داریم و کافیه بادکنک ها را به دمپایی متصل کنیم.

تزئین دمپایی با بادکنک های رنگی