تفکراتی در طراحی آپارتمان که منسوخ شده است

بسیاری از ساختارهای پیچیده مثل سقف های چند لایه و کمد های توکار دیواری منسوخ شده اند. آنچه که واقعا مرسوم است، سادگی و مواد دوستار محیط زیست است. در اینجا یک لیست کوتاه و ساده برای کمک به شما، در مورد ارزیابی کردن اینکه آیا یک طراحی مرسوم است یا نه، آورده شده است.

ما در سایت تزئین، ۱۰ ایده طراحی را جمع آوری کرده ایم که نمونه های مدرن را با ایده های وحشتناک منسوخ شده مقایسه می کند.

 

سقف چند لایه

گچ بری سقف

به گفته بسیاری از طراحان، سقف چند لایه با چراغ، بسیار منسوخ شده است. امروزه، به جای ساختارهای پیچیده، چراغ ها و همه چیز، مد است که سقف تا حد ممکن ساده نگه داشته شود. چراغ های رنگی به هیچ وجه مرسوم نیستند، هرچند در گذشته یک جنبه طراحی کلیدی بودند.

تزئین  مطلبی در همین رابطه : طراحی سقف با گچ بری و قرنیز  دکوراسیون

 

محفظه ها و آرک ها

محفظه ها و آرک های منسوخ شده

آرک در راهروهای باریک و دیوارهای کاذب ساخته شده از بوردهای گچی، یکی دیگر از نشانه های طراحی داخلی منسوخ شده است. اغلب اوقات، چنین چیزهایی هیچ کارایی ندارند، اما فضای بسیار زیادی را می گیرند. این موضوع به خصوص برای آپارتمان های کوچک بسیار نامطبوع است. اکنون طراحان ترجیح می دهند که راهروها را بدون هیچ دری و قطعا بدون آرک ها دکوراسیون داخلی کنند. شما می توانید از ساختارهای ویژه برای تقسیم فضا استفاده کنید. برای مثال پانل های فلزی نازک.

 

مبلمان در امتداد دیوار

مبلمان در امتداد دیوار

طراحان داخلی به جای کابینت های بزرگ و دیگر قطعات بزرگ مبلمان، از قطعات کوچکتر استفاده می کنند.

 

استیکرهای دیواری

استیکر دیواری

مهم نیست که چقدر تصویر دیواری جذاب باشد؛ طراحان به شدت توصیه می کنند که از آنها استفاده نکنید. طراحان دکوراسیون توصیه می کنند به جای یک تصویر از جنگل یا آسمان، از دکوراسیون گچی، کاغذ دیواری، پانل های چوبی یا کاشی های سرامیکی استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی  شاید این مطلب را هم بپسندید : جدیدترین استیکر برای تزئین دیوار اتاق کودک + روش نصب و کندن  طراحی داخلی

 

کمد لباس ها

کمد لباس

سادگی یک گرایش است. به همین دلیل، طراحان توصیه می کنند به جای کمد های مخفی و توکار، کمد لباس با درب های معمولی مورد استفاده قرار گیرند.

  این مطلب به شما کمک می کند : چیدمان متفاوت داخل کمد 

 

مجموعه یک دست مبلمان

مجموعه مبلمان

یک تختخواب با میز کناری یکسان، کمد لباس و یک میز آرایش همانند، مبل و صندلی هم شکل در اتاق نشیمن – مبلمان یکدست کاملا منسوخ شده است. طراحان توصیه می کنند نگاهی به مبلمان از دسته های مختلف داشته باشند.

 

کاغذ دیواری سراسر اتاق

کاغذ دیواری

طراحان مدرن می گویند که استفاده از یک نوع کاغذ دیواری برای کل اتاق بسیار خسته کننده است. به همین دلیل آنها توصیه می کنند که یک دیوار متفاوت باشد. معمولا دیواری که پس از وارد شدن به اتاق می بینید، بهترین گزینه است.

 

دوش حمام

دوش حمام

دوش کپسول فضایی دیگر در مد نیست. امروزه بهتر است از ساختار شیشه ای ساده و نوارهای فلزی خوب استفاده کنید.

 

میز کامپیوتر

میز کامپیوتر

میز کامپیوتر بزرگ با قفسه، در گذشته بوده است. میزهای بسیار کوچک در حال حاضر مد هستند. اگر به قفسه نیاز دارید، باید از موارد بسته و کشوها استفاده کنید.

 

میز و صندلی آشپزخانه

میز و صندلی آشپزخانه

امروزه، استفاده از میزهای راحت و صندلی های کم ارتفاع بسیار مرسوم است، زیرا به راحتی می توانید غذا را روی آنها بچینید و صرف کنید.

خانه شما جایی است که باید دنج باشد. ههر دکوراسیونی که برای آن در نظر می گیرید، مهم ترین چیز لذت بردن از محل است. اکثر مردم اهمیت بیشتری به راحتی، نسبت به طراحی داخلی می دهند. کدام یک جایی برای شما احساس راحتی ایجاد می کند؟ نظرات خود را در قسمت نظرات در زیر این متن به اشتراک بگذارید!