چند ایده برای دوخت بالش های راحت

استراحت و داشتن چیزی راحت برای آن خیلی مهم و ضروری است. در این پست برای افرادی که عاشق “خواب ” هستند ، یک سری ایده برای دوخت یک بالش راحت آماده کرده ایم ، که هر کسی با یک مقدار مهارت خیاطی می تواند یکی از این بالش ها را برای خودش درست کند. به ایده ها نگاه کنید و بهترینش را انتخاب کنید.با این بالش های راحت شب خوبی خواهید داشت !

بالش آغوش:

Creative-pillows-you-can-do-at-home-2

واقعا جالب و همین طور راحت و دنج ، بالش آغوش هرگز به شما اجازه نمی ده که تنها باشید. این بالش ها با نصف پیراهن و یک دستکش دوخته می شوند. این بالش ها بسیار عالی اند چون می تونید اونها رو تو آغوشتون بگیرید و با عشق واقعی تون (خواب ) باشید.

بالش U شکل :

افرادی که در هر جایی که هستند ، مسافرت و… به بالش های زیادی برای خوابیدن احتیاج دارند این بالش ها ایدههای خوبی برای این گونه افراد هستند.به جای اینکه تعدادی بالش زیر پا و دست سرو کمرتون بگذارید ، می توانید یک بالش بزرگ U شکل داشته باشید که همه ی این کار هارا برایتان انجام می دهد.این بالش ها خیلی راحتند و در هر مکانی می توانید از آنها استفاده کنید و باآن احساس آرامش داشته باشید.

Creative-pillows-you-can-do-at-home-3

رختخواب بالشی:

به این مورد نمی توان گفت بالش ، در واقع یک رختخواب هست. این رختخواب از ۵ تا بالش درست شده که به هم دوخته شده اند ، در هر جای خانه هم میشه از آنها استفاده کرد. مزیت دیگری که این رختخواب دارد این است که شما می توانید بالش ها رو روی هم تا کرده و در یک فضایی از خانه قرار دهید که در این صورت فضای کمتری از خانه اشغال خواهد شد.

Creative-pillows-you-can-do-at-home-1