دکوراسیون اتاق نشیمن با بودجه محدود

دکوراسیون داخلی آپارتمان بسیار مهم است و اتاق نشیمن نیازمند به در نظر گرفتن بسیاری از چیزهاست. ولی امروز با وجود گران بودن اجاره بها زوج های جوان ناچار می شوند فضاهای کوچک را انتخاب کنند. نگران نباشید شما می توانید در فضای کوچک هم بهترین چیدمان را داشته باشید. همراه تزئین باشید.

بهترین دکوراسیون

رنگ اتاق نیز در چیدمان تاثیر دارد. استفاده مناسب از رنگ با کمی لوازم جانبی اضافی می تواند اتاق نشیمن شما را جذاب تر کند. حتی با بودجه محدود هنوز هم می تواند اتاق نشیمن جذاب باشد. ترکیب رنگ ها با یکدیگر نمایی متفاوت از اتاق را به نمایش می گذارد.

دکوراسیون داخلی

سعی کنید حداقل با یک گلدان در اتاق نشیمن هم رنگ سازی در محیط  را حفظ کنید. گلدان ها علاوه بر طراوت محیط می توانند در زیبایی منزل نیز کمک کنند.

دکوراسیون اتاق نشیمن

منبع نور، اگر تنها با استفاده از نور یک پنجره یا لامپ روشنایی را تامین می کنید؛ از لامپ های با نور سفید استفاده کنید. اتاق های با نور کم، فضای آن را کوچکتر و دلگیر تر می کند. چراغ های سقفی و نور پنجره بهترین ایده است.

دکوراسیون داخلی با بوجه محدود

معماری داخلی

چیدمان مبلمان

در اخر مبلمان است که با لوازم جانبی ساده اش چون میز عسلی ها گوشه های خالی را پر میکند. گوشه های خالی در فضای کم از دید خارج می شوند. همین امر باعث می شود که با قرار دادن وسایل مناسب قسمت های خارج از دید را دوباره احیا کنید و فضای جدید را به نمایش بگذارید.

میز عسلی

اتاق نشیمن