تزئینات مدرن منزل

قوانینی که باید در دکوراسیون داخلی زیر پا بگذاریم، تا تزئینات مدرن داشته باشیم:

به خیال خیلی از ما، طراحان داخلی آدم هایی هستند که یاد گرفته اند، خیلی بهتر از ما وسایل خانه را با هم متناسب و هماهنگ بچینند. ما همیشه بر این باور هستیم که طراحان بیشتر از ما کتاب قوانین طراحی داخلی را خوانده و از بر کرده‌اند؛ در حالی که داستان کاملا برخلاف این قضیه است. ما کار طراحان داخلی را می پسندیم، برای این که آنها به‌ راحتی هر قانونی را زیر پا می گذارند؛ ولی فقط صدایش را در نمی آورند. در واقع طراحان داخلی هیچ قانون خاصی ندارند. آن ها فقط دنباله روی ذوق و سلیقه خودشان هستند و بی توجه به کتاب قانون هایی که ما در همه این سال ها درباره چیدمان خانه و تزئینات زندگی مان، تدارک دیده بودیم. اگر می خواهید مانند یک طراح حرفه ای خانه تان را زیبا کنید، لازم است گاهی بی خیال قانون ها شوید و کمی جسارت به خرج دهید. نگران هم نباشید؛ هر قانونی یک روزی نقض می شود!

تزئینات منزل

تزئینات خانه

برای همه ما تزئین منزل و ایجاد یک دکوراسیون متفاوت و زیبا برای سال جدید، یکی از با اهمیت ترین مسائل می باشد؛ که تا حدودی نقش زیادی در زیبایی منزل و حتی تغییر روحیه دارد. انتخاب یک دکوراسیون زیبا و متفاوت و تزئین داخل منزل، می تواند یک انتخاب ایده آل برای روزهای بهار امسال باشد. امروز با چند تا ایده جالب و زیبا در این خصوص در خدمت شما عزیزان هستم.

ایده های جدید و زیبا برای تزئینات دیوارهای منزل با وسایل ساده و در دسترس را در این مطلب معرفی می نماییم؛ که با استفاده از این ایده ها و همچنین الگوبرداری از طرح های ارائه شده، می توانید دیوارهای ساده را به بهترین شکل تزئین نمایید و با به کار گیری خلاقیت و ابتکار بهترین و متنوع ترین تزئینات را داشته باشید. در ادامه با مشاهده این مدل ها و ایده های جدید و خلاقانه همراه ما باشید.

تزئینات مدرن

روش هایی جدید و متفاوت برای تزیین منزل

 روش های مختلفی برای تزیین منزل و داشتن دکوراسیونی متفاوت وجود دارد. یکی از رایج ترین ایده ها برای تغییر دکوراسیون، استفاده از رنگ های شاد و متفاوت در دکوراسیون، خصوصا برای انتخاب مبلمان و رنگ دیوارهاست؛ که باعث می شود، شاهد تغییر زیادی باشیم و دکوراسیون ما جلوه زیبایی داشته باشد.

روش تزئین منزل

جدیدترین مدل های تزیین دیوار های منزل با طرح های زیبا و شیک

آشنایی با مدل ها و طرح های متنوع اجرا شده در زمینه تزئین دیوار، کمک می کند بتوانید با ایده گرفتن از سلایق و هنرهای دیگران، جذاب ترین تزئینات را انجام دهید.

استفاده از وسایل جدید و متفاوت هم نقش زیادی در دکوراسیون دارد. وقتی قرار است یک تغییر بزرگ ایجاد کنیم، با داشتن یه سری وسایل جدید و متفاوت، به راحتی می توانیم تغییرات بزرگی ایجاد کنیم. به تصویر زیر دقت کنید؛ این وسایل در عین سادگی تغییر زیادی در چیدمان منزل ایجاد می کند.

تزئین دیوار

تزئین دیوارهای اتاق پذیرایی

تزئین اتاق پذیرایی و دیوارهای پذیرایی به این دلیل که محل رفت و آمد افراد زیادی، از جمله مهمان ها می باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است. همه ما به دنبال ایده هایی جالب و قابل توجه برای تزئینات شیک و زیبا برای دیوارهای اتاق پذیرایی هستیم؛ که بهترین ایده برای این دیوارها استفاده از قاب عکس ها و تابلوهای تزئینی می باشد.

دیوار پذیرایی

استفاده از انواع گل های طبیعی و مصنوعی هم نقش زیادی در تزئینات منزل و ایجاد یک دکوراسیون زیبا و جدید دارد. شما می توانید حتی با خرید یک گلدان کوچک و چند شاخه گل زیبا، کمک زیادی به زیبایی بیشتر منزل کنید.

تزئین حمام

برای داشتن یک چیدمان جدید و متفاوت به هیچ وجه استفاده از انواع شمع را فراموش نکنید. در دکوراسیون وان از هنر شمع آرایی استفاده کنید؛ که این کار نشان دهنده ذوق و سلیقه و همچنین توجه زیاد شما به زیبایی منزل است.

تزئینات دیوار پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون یکی از سطوحی است که دید زیادی دارد. به همین دلیل تزئین و زیبایی آن نقش مهمی در تزئینات منزل دارد. سطح این دیوار را می توان با استفاده از استیکرهای مختلف و همچنین انواع تابلوها و دیگر وسایل تزئینی و دکوری آراست.

دیوار پشت تلویزیون

نقاشی روی دیوار یکی از ایده های خوب و قابل توجهی است که به وسیله آن، با صرف هزینه کم و به راحتی می توان سطح دیوارها را از حالت یکنواختی خارج کرد و زیبایی و جذابیت خاصی به دیوارها بخشید. نقاشی دیواری می تواند برای دیوارهای مختلف منزل و محیط کار مورد استفاده قرار بگیرد. در هر مکان متناسب با دکوراسیون داخلی طرح مناسب و ایده آل انتخاب می شود.

نقاشی دیوار

نقاشی روی دیوار اتاق کودک

دیوار های ساده اتاق کودکتان را می توانید با استفاده از نقاشی های رنگی و جالب تغییر دهید. برای این کار طرح های کودکانه و فانتزی مناسب با روحیه و خواست کودکتان را انتخاب نمایید و آنها را با استفاده از رنگ های شاد و زیبا روی دیوارها منتقل نمایید.

طراحی اتاق کودک

اتاق خواب ها یکی از بخش های مهم منزل به حساب می آیند؛ که با استفاده از هنر نقاشی می توان دیوارهای آن را از سادگی خارج نمود و نما و جلوه خاصی به آن بخشید. برای انتخاب طرح برای دیوارهای اتاق خواب می توانید با توجه به رنگ اتاق خواب و دکوراسیون آن، از مدل های متنوع استیکرهای دیواری و یا از شابلون های مخصوص نقاشی روی دیوار استفاده نمایید. البته می توانید با کمی ابتکار و خلاقیت در خانه شابلون های مورد نیاز را تهیه نمایید و سپس با استفاده از آنها اقدام به نقاشی و ایجاد طرح های زیبا بر روی دیوار نمایید.

دکوراسیون اتاق خواب

ساعت  با طرح های فانتزی و جذاب انتخاب مناسبی برای منازلی با دکوراسیون مدرن می باشند. همچنین انتخاب مناسبی برای اتاق خواب و آشپزخانه نیز محسوب می گردد. با استفاده از ساعت ها می توان به تزئینات دیوار های ساده نیز پرداخت.

ساعت ایستاده

اینکه باید حتما در اتاق نشیمن مبل راحتی وجود داشته باشد، باز هم از آن قانون هایی است که اصلا خط و ربطش معلوم نیست. هیچ لزومی ندارد که در هر اتاق نشیمنی، یک یا دو کاناپه عریض و طویل وجود داشته باشد. در واقع در باور ما تا امروز، مبل های نیم ست هم بدون کاناپه نبوده‌اند؛ در حالی که امروز در طراحی مدرن قانون نانوشته عجیب را کنار گذاشته اند و خیلی وقت ها به داشتن چهار مبل ساده راحت اکتفا می کنند. طراحان داخلی این روزها کاناپه ها را بیشتر در اتاق خواب یا کنار کتابخانه های شخصی جا می دهند. اگر هم خانه ها خیلی بزرگ باشند، آنها را به اتاق دیدن تلویزیون و محل دور هم نشینی، منتقل می کنند.

دکوراسیون کریسمس

خانه های امروز همه کوچک شده‌اند. اما این مساله دلیل نمی شود که دیگر کسی سراغ ایده های ناب طراحی نرود و به خاطر یک قانون عجیب در طراحی داخلی، کلی از زیبایی های خانه را کم کند. قانونی که می گفت: در خانه های کوچک، باید کمتر ریسک به خرج داد و از به کار بردن رنگ های برجسته و طرح های شلوغ خودداری کرد؛ این روزها دیگر خریداری ندارد! پس هر قدر هم که خانه تان کوچک باشد، باز هم می توانید طرح کاغذ دیواری شلوغ برایش انتخاب کنید؛ یا در و دیوار آن را پر از رنگ و طراوت کنید. فقط این وسط یک ایراد کوچک هست؛ این که ممکن است شلوغی زود دلتان را بزند؛ یا فضا آنقدر برایتان خسته کننده شود که دیگر مایل نباشید مدت زیادی در آن بمانید. البته این مشکل را هم می توان با انتخاب مناسب لوازم محیط رفع کرد.

طراحی مدرن منزل

این روزها اگر به کارهای هر طراح معروف نگاهی بیندازید، متوجه نکته عجیبی می شوید! اینکه دیگر در کارهای طراحان بزرگ خبری از ست بودن همه وسایل خانه با هم نیست. یک قانون قدیمی همیشه می گفت وسایل خانه باید از هر لحاظ مانند جنس، رنگ، استیل و غیره، هماهنگ باشند! در حالی که دیگر این روزها کسی به این قانون توجهی ندارد. اگر مبل های چوبی بزرگی دارید، حتما نباید یک میز چوبی جلویش قرار دهید. فرفورژه ها هم می توانند کارساز باشند؛ یا اگر پرده هایتان آبی و راه راه هستند، دیگر دلیلی ندارد که مبل ها را همرنگ و هم طرح آنها انتخاب کنید. این روزها زیبایی در ناهمگون بودن خلاصه شده است!

رنگ آمیزی دیوار