تزیین جالب و خلاقانه ظرف غذا مختص آقایان

خانم ها فقط زمانی این پست رو مشاهده بفرمائید که قصد دارید ظرف غذای یه آقا ( داداش ، بابا و یا همسرتون ) رو اینجوری تزئین بکنید!

خب ازاین تزیین برای روز پدر یا تولد آقایون می تونید استفاده بکنید. مثلا اگه امروز تولد باباست ، ظرف صبحانه ، شام یا نهار بابا رو اینجوری تزیین کنید. از طرحهای زیر می تونید ایده بگیرید و طرح خودتون رو پیاده بکنید. چند دقیقه با من باشید.
این روش تزیین بسیار ساده است فقط به مواد غذایی و میوه های رنگی احتیاج دارید.
برای شروع می تونید ابتدا طرحتون رو روی کاغذ بکشید ، مثلا یه آقای خنده رو یا یه آقای عینکی و سپس با استفاده از ماژیک مخصوص چینی ( ماژیک پورسلین ) شروع به کشیدن طرح مورد نظر روی بشقاب چینی بکنید و ادامه ی کار ، اگر هم دوست نداشتید ، از این کار صرف نظر بکنید.

تزیین جالب و خلاقانه ظرف غذا مختص آقایون

تزیین غذا برای روز پدر

تزیین غذا برای آقایان

مواد لازم برای تزیین قسمت مو :

برای قسمت مو می تونید از برگ های ریزشده ی کاهو، یا ماکارانی، سبزی و یا فلفل دلمه ی خلال شده استفاده کنید. اگر می خواید موی فر رو نشون بدید می تونید از زیتون استفاده کنید که ورقه ورقه شده باید باشه ، در تصاویر مشاهده خواهید کرد.

مواد لازم برای تزیین گوش :

برای گوش بهترین گزینه استفاده از قارچ هست . البته از تکه های خیار و تربچه هم می تونید استفاده کنید. یا اینکه موها رو می تونید بلند در نظر بگیرید و از گوش استفاده نکنید ، مثل اینکه گوش ها زیر مو ها قرار گرفته باشه.

مواد لازم برای تزیین چشم ها :

اگر آقا چشم های ریزی دارن می تونید از نخود سبز استفاده بکنید ، برای چشم های متوسط از زیتون و برای چشم های درشت از خیار یا تربچه 🙂 استفاده کنید.

مواد لازم برای تزیین لب ها :

برای لب ها هم می تونید از سیب نصف شده یا از خیاری که به شکل یک نیم دایره باشد استفاده کنید.
حالا می تونید نمونه هایی از این تزیین رو ببینید.

تزیین ظرف غذا

مدل های مختلف تزیین ظرف غذا

تزیین ظرف غذا برای تولد

تزیین غذا برای تولد

تزیین غذا با زیتون

تزیین ظرف غذا با کاهو

اگر ظرف غذاتون رو به این شکل یا هر شکل دیگه ای تزیین کردید، عکسش رو می تونید برامون بفرستید تا در این پست به اسم خودتون قرار داده بشه. منتظر تصاویر خلاقانه از شما هستیم.