تزیین لیوان های نوشیدنی با ایده های خاص

امروز قصد داریم چند نمونه دیزاین زیبا لیوان با نوشیدنی های خنک برای دوستان همیشگی تزئین ارائه دهیم تا پایان با تزئین همراه باشید.

تزئین لیوان

تزیین لیوان

برای این که لیوان های آب از سادگی در بیایند و چهره بهاری تری به خود بگیرند. می توانید از قبل در قالب های یخ میوه های کوچک با رنگ های قرمز بریزید ، روی آن ها آب ریخته و سپس آن ها در فریزر بگذارید تا یخ بزند. بعد از این که یخ زد می توانید لیوان های آبی که برای مهمان هایتان سرو می کنید را با این تکه های یخ زیبا تزیین کنید.

لیوان

برای تکه های یخ می توانید از رنگ غذا نیز استفاده کنید و به آبی که در قالب های یخ می ریزید کمی رنگ غذا اضافه کنید و  لیوان های نوشیدنی تان را با یخ های رنگین کمونی  بیارایید.

برای تزیین لیوان های نوشیدنی می توانید از برگ های گیاهان خوشبو مثل نعنا نیز استفاده کنید ، اگر می خواهید برای مهمان های خود دمنوش های گیاهی پر خاصیت درست کنید برای تزیین آنها از برگ نعنا و دیگر گیاهان خوشبو نیز میتوانید استفاده کنید.

تزئین

لیوان نوشیدنی

نوشیدنی

میوه

لیوان میوه

دکوری

تزیین نوشیدنی ها فقط به لیوان ها خلاصه نمی شود، شما حتی می توانید با تکه یخ های رنگی  پارچ های آب و یا ظروفی که شربت ها را داخل آن می ریزید را نیز تزیین کنید و آن ها را روی میز بگذارید تا توجه مهمان هایتان را جلب کنید.

پارچ