با عوض شدن فصل ها تغییر دکوراسیون را شروع کنید

تغییر دکوراسیون

خیلی جالب است که در زمستان احساس گرم و نرمی را با رنگ های گرم و پارچه های فرفری و نرم به خودتان بدهید. در عوض در تابستان رنگ های خنک و با روح بسیار مطلوب است. با خواندن مطالب زیر، می توانید ایده های تازه ای برای تغییر دکوراسیون خانه تان در فصول مختلف به دست بیاورید.

تغییر دکوراسیون ارزان

و حالا چگونه این تغییر دکوراسیون را انجام بدهیم:

۱) زمانی که هوای سرد از راه می رسد، مجموعه ای از وسایل گرم و نرم و فرفری را بر روی مبلمانتان بیندازید؛ تا بتوانید به خوبی خودتان را در کنار آنها جمع کنید و گرم و نرم شوید. جای آنها را با پارچه های ابریشمی و یا کتانی و نرم، تا رسیدن فصل گرم عوض کنید.

  مطلبی در همین رابطه : تغییرات ساده ای که اثرات بزرگی دارند 

تغییر دکوراسیون منزل

۲) در فصل تابستان پتوهای سنگین و نرم را با روتختی های کوتاه و یا پتو های سبک پنبه ای، عوض کنید.

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

۳) تزئینات کف منزلتان را به جای استفاده از رنگ های تیره و چوب کاج که برای زمستان است، با کف پوش های روشن و رنگی در تابستان عوض کنید. ظرف های سفالی و برنجی تیره را که در زمستان خانه تان را مزین کرده بود، با ظروف کریستال و یا گلدان های شیشه ای شفاف، جایگزین کنید.

دکوراسیون ساده منزل ایرانی

۴) بالش ها و کوسن های تزئینی با طرح های تیره را با چاپ های گلدار و یا ساده از رنگ های گرم بپوشانید. کوسن ها را با ست دوم عوض کنید و یا اینکه برای آنها یک یدکی بدوزید. تا مدام تعویض شود و تمیز باشند.

  این مطلب به شما کمک می کند : تغییردکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی 

دکوراسیون منزل ایرانی

۵) اگر شما مجموعه ای از ظروف زینتی بر روی میزها دارید، برای زمستان طرح های کلاسیک را کنار بگذارید و آنها را با ظروف چینی گلدار مادر بزرگتان جایگزین کنید.

تغییر دکوراسیون با کمترین هزینه

۶) تزئینات پرده ای خود را گونه ای تهیه کنید که قابل تعویض باشد. به گونه ای که سریعا با تغییرات فصول، بتوانید آنها را از رنگ های گرم، به رنگ های طبیعی تبدیل و تعویض کنید.

خلاقیت در خانه

۷) مطمئین شوید که مجله هایی برای تزیین باغچه ها و یا کتاب های مربوط به گل کاری، بر روی میز چایتان در تابستان و بهار داشته باشید؛ اینکار به شما کمک می کند تا زیبایی های بیرون را به درون بیاورید و مقداری رنگ به تزئیناتتان اضافه کنید.

  شاید این مطلب را هم بپسندید : تغییردکوراسیون داخلی منزل 

چیدمان خانه ساده

▪ نکته ها:

۱) رنگ وسایلی که در بهار و تابستان استفاده می کنید، زنده و روشن انتخاب کنید؛ تا هم ظاهرشان روشن باشد و هم حسی را که در شما ایجاد می کند، همین باشد.

دکوراسیون منزل کوچک

۲) تغییر دکوراسیون با توجه به تعویض فصول سال، به شما این امکان را می دهد که از وسایلی که برای مدتی بلا استفاده بوده اند، کمک بگیرید و آنها را در مرکز توجه قرار بدهید.

دکوراسیون ایرانی

۳) تغییرات همیشه انجام می شود. چه تغییرات برای شروع فصل بهار و یا تغییراتی که هر از چندگاهی طی هفته ها و یا ماه ها انجام می شود؛ اما با این تغییرات شما متوجه اثرات بسیار زیادی که این تغییرات بر روی روحیه شما خواهند داشت، می شوید. اینکه یک تغییر بسیار کوچک چه تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

دکوراسیون منزل

۴) حتی اگر که ممکن است زمستان طولانی به نظر برسد؛ حتی هنوز هم ممکن است بر روی زمین مقداری برف وجود داشته باشد و شما به پتو های گرم نیاز داشته باشید، اما می توانید به آن ظاهری سبک و روشن بدهید.

دکوراسیون اتاق خواب