مایکروویو خود را سریع و به آسانی لکه گیری کنید!

لیمو در شست و شو

اگر شما هم از مایکروویو استفاده می کنید و نگران تمیز کردن مایکروویو خود هستید؛ بهتر است از مواد طبیعی برای تمیز کردن مایکروویو استفاده کنید.

در اینجا راهی بسیار ساده و ارزان قیمت و در عین حال بسیار سریع را به شما توضیح می‌دهیم؛ تا از این طریق با آرامش و هیچ گونه نگرانی، مایکروویو خود را بدون تلاش زیادی برق بیندازید. برای این کار به یک کاسه، مقداری آب و آب لیمو ( و یا سرکه) نیاز دارید. یکی از این دو ماده باید استفاده شود. بسیاری از افراد به علت بوی خوب لیمو، لیمو را انتخاب می کنند؛ اما به هر حال عملکرد هر دو مشابه است.

ابتدا درون کاسه ای، آب لیمو و کمی آب بریزید؛ بهتر است که از لیموی تازه استفاده کنید. مقدار آن باید یک چهارم فنجان باشد؛ یا اگر می‌خواهید آب خود لیمو را بگیرید، نصف لیمو کافی است.

لکه گیری با لیمو

این کاسه را درون مایکروویو بگذارید و آن را در دمای نسبتاً بالا، به مدت ۵ دقیقه روشن کنید. سپس به مدت ۲ تا ۳ دقیقه آن را در همان حالت بگذارید و اجازه دهید تا بخار آن، کار خودش را انجام دهد. بعد از آن می توانید کاسه را در بیاورید. مراقب باشید دست تان نسوزد.

شستن مایکروویو

اگر همچنان چند لکه باقی ماند، می‌توانید دوباره این کار را تکرار کنید و یا دستمالی را آغشته به لیمو یا سرکه کنید و روی آن لکه ها بکشید و یا به مدت ۳۰ ثانیه روی آن نگه دارید.

تمیز کردن خانه جدید