جدیدترین مدلهای چوب پرده

توجه به چوب پرده بسیار کم است و همیشه از نمونه های روتین و تکراری استفاده می شود. این در حالی است که معمولا چوب پرده در دید است و می تواند نمایی ویژه به اتاق و یا هر مکانی که نصب است بدهد. در انتخاب پرده همیشه به مکان قرار گیری آن توجه می شود تا به محل نصب آن مرتبط باشد؛ در حالی که توجه چندانی به چوب پرده مناسب محل آن نمی شود. حال برای آشنایی شما با انتخاب چوب پرده های متنوع و متناسب با محیط نصب آن، نمونه هایی در اختیار شما قرار می دهیم. امیدواریم که لذت ببرید.

 

۱٫شاخه‌ای از درخت:

جدیدترین مدلهای چوب پرده

 

یک شاخه نسبتاً راست را انتخاب کنید و توسط قیچی باغبانی ببرید سپس با اسپری سفید آن را رنگ بزنید. برای آویزان کردن پرده باید محل آویزان با گره باشد تا بتوان طول پرده را در همه جا یکسان ساخت و پائین پرده صاف شود. می‌توانید از طبیعت بسیار الهام بگیرید.

شما می‌توانید در چوب پرده هایتان ابتکارات شخصی خود را نشان دهید. می‌توانید از این چوب پرده ها الهام بگیرید و گونه ای جدید طراحی کنید.

۲٫ کره زمین:

چوب پرده

می‌توانید از یک کره که نقش زمین را دارد استفاده کنید و آن را به میله سیاهی بچسبانید، گیره های آن را هم سیاه انتخاب کنید.

 

۳٫یک بیلچه:

بیلچه

شما حتی می‌توانید از یک بیلچه برای چوب پرده خود استفاده کنید. گیره های این چوب پرده حلقه هایی است که به دور آن ربان پیچیده شده است. 

 

۴٫چوب ماهی گیری:

چوب پرده مناسب

یک چوب ماهیگیری می‌تواند یک چوب بامبو باشد و برای گیره های آن از ماهی های کوچک پلاستیک استفاده کرد برای سر چوب پرده هم می‌توانید انواع قلابها و طعمه ها و اجسام شناور روی آب را بیاویزید.

 

۵٫ ورزشی:

چوب پرده شیک

چه جالب است در اتاق یک ورزشکار هاکی، چوب پرده اتاق، چوب هاکی باشد. شاید بتوان از دسته های بدمینتون و یا تنیس استفاده کرد.

 

۶٫چوب پرده ای جالب:

پرده

از یک شیر آب می‌توانید برای سر چوب پرده تان استفاده کنید که به یک میله فلزی وصل شده است و برای گیره ها هم گیره های فلزی آویزان کنید.

 

۷٫یک چوب پرده فانتزی:

 

پرده های تزئینی

برای سر چوب پرده می‌توانید از دستگیره در استفاده کنید و بر سر میله ای که با ربان پوشیده شده است نصب کنید و سر هر قلاب هم یک پاپیون بزنید.