مجله معماری و دکوراسیون داخلی Kentucky Homes and Gardens – 2014

مجله ای که امروز برای شما آماده کردم، یک مجله معماری و دکوراسیون داخلی متفاوتی است که مواردی که در طراحی و دکوراسیون داخلی یک منزل لازم است، داراست. پیشنهاد می کنم بعد از دانلود حین مشاهده ی تصاویر مفید و با کیفیت آن متن این مجله رو با دقت بخونید. من خودم بخش هایی از این مجله رو مطالعه کردم بسیار نکات خوب و جالب دکوراسیونی رو می تونید از متنش برداشت کنید. تاریخ مجله برای همین ماه هست . جولای/آگوست ۲۰۱۴٫ یکی از سبک های مهم و بسیار زیبای دکوراسیون داخلی، سبک اکلکتیک هم در آن مورد بررسی قرار گرفته است . تصاویر مربوط به سبک اکلکتیک را می توانید از صفحه ی ۴۲ به بعد این مجله مشاهده کنید. از دیگر سبک هایی که می توانید مشاهده کنید سبک سنتی است و اینکه چطور از دکوری ها و اجسام دکوراتیو استفاده کنید که منزل را به سبک و سیاق قدیمی و سنتی تبدیل کنید، مثلا نوع پارکت به کار رفته، یا تزیین دیوار ها و مواردی از این قبیل. مورد بعدی نورپردازی است که در این مجله مورد بحث قرار می گیرد و همین طور استفاده از نور زرد برای نورپردازی بهتر و زیبا تر. دقت کنید در اکثر تصاویری که آورده شده از نور زرد برای نورپردازی و لوستر ها استفاده شده است. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل در فضایی کاملا باز یا اصطلاحا خانه های Open را نیز می توانید ببینید.

  مطلبی در همین رابطه : کاغذ دیواری سه بعدی زیبا برای اتاق کودکتان 

مجله معماری و دکوراسیون داخلی

مجله معماری و دکوراسیون

دکوراسیون داخلی

  این مطلب به شما کمک می کند : سبک های آشپزخانه معروف 

دکوراسیون آشپزخانه

در بخش دیگر دکوری هایی از پرندگان رو مشاهده می کنید که دست ساز هستند و نمونه ای از آنها را در تصاویر زیر برای شما قرار دادم.
موارد دیگر شامل : دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی ، دکوراسیون اتاق نشیمن و همین طور دکوراسیون اتاق نشیمن با کاناپه و وسایل چرمی ، تزئین حیاط و باغ آرایی و نکاتی برای انتخاب و کاشت درختان بهتر، دکوری های آنتیک و در برخی موارد دکوراسیون خارج منزل و نورپردازی آن را مشاهده خواهید کرد.

  شاید این مطلب را هم بپسندید : منزل خود را با پارچه و کاغذ متحول کنید (۲) 

انواع جدید دکوری

مجله باغچه آرایی

نام مجله : Kentucky Homes and Gardens

نسخه : July/August 2014

زبان مجله : انگلیسی

فرمت : PDF

تعداد صفحات : ۶۸ صفحه

حجم فایل : ۳۷٫۶۰ مگابایت

رمز فایل : www.tazeen.ir