دکوراسیون داخلی منزل با درب های تزئینی دیواری

 بهار پر است از رنگ های شاد و ملایم بهاری مثل سبز ملایم، صورتی ملایم، بنفش ملایم و آبی آسمانی. بد نیست اگر بتوانیم از این رنگها در خانه خود استفاده کنیم.

بهار با طبیعت پر از زیبایی و تازگی اش یکی از زیباترین و دل انگیزترین فصل های سال است. می توان از این زیبایی اطراف خود الهام گرفت و خانه خود را به زیبایی های بهار نزدیک کرد تا احساسی تازه در آن یافت.

درب با تزیین پل در فصل بهار

رنگ آمیزی دیوارها با رنگ های بهاری برای بهاری ساختن حال و احوال خانه بسیار مناسب است. اما تنها راه بهاری شدن خانه، رنگ کردن دیوارها نیست. رنگ آمیزی میتواند از طریق درب اتاق خواب، کوسن، گلدان، قاب و حتی ظروف مورد مصرف در خانه هم انجام شود.

۱ – برای مثال شما می توانید با تهیه کوسن هایی با رنگ سبز ملایم اتاق خود را بهاری کنید یا از گلدان و قاب هایی که رنگ و طرح بهار را دارند، برای تزیین خانه استفاده کنید.

۲ – بد نیست اگر در این فصل روتختی ها را هم تعویض کنید و روتختی هایی را که رنگ آنها شادتر است و به رنگ های بهاری نزدیکی بیشتری دارد انتخاب کنید.

۳ – اگر می توانید یکی از صندلی های قدیمی خود را با پارچه صورتی رنگ روکش کنید، تا ببنید همین کار کوچک چه تغییر بزرگی در خانه شما ایجاد می کند. اما اگر انجام این تغییر برای شما کمی مشکل است می توانید رومیزی هایی به رنگ صورتی ملایم روی میزهای خانه خود پهن کنید.
از ترکیب چند رنگ بهاری در کنار هم نگران نباشید. مطمئن باشید ترکیب سبز، صورتی و آبی به شرط ملایم بودن می تواند بسیار زیبا باشد.

بهار فصل تازگی

۱ – همه بهار را فصل تازگی و شکفتن می دانند پس بهتر است ما هم از این تازگی در خانه خود بهره مند شویم. برای این کار سراغ وسایل قدیمی خانه بروید؛ آن هایی که استفاده چندانی ندارد و عمدتا خراب و از کار افتاده شده است. اگر بیشتر به این وسایل دقت کنید متوجه می شوید که هرگز در طول چند سال گذشته از آنها استفاده نکرده‌اید؛ پس بهتر است آنها را کنار بگذارید.

۲ – پس از این کار نوبت تزیینی های قدیمی خانه است. اگر خوب به آن ها نگاه کنید و یا از دیگران نظر بخواهید متوجه می شوید که تعدادی از آن ها سال هاست که زیبایی خود را از دست داده‌اند. اما شما فقط به روال سال های گذشته آن ها را در گوشه ای از خانه قرار داده اید. شاید این فصل زمان مناسبی باشد تا این گونه وسایل را از گوشه و کنار خانه دور کنید.

یک قسمت متفاوت

بد نیست اگر یک بخش کوچک خانه از بقیه قسمت ها متمایز باشد. مثلا یک درب و یا صندلی با رنگ تند. اگر رنگ آمیزی درهای قدیمی هم برای شما سخت است میتوانید از پوسترهای بلند کمک بگیرید تا کاملا در را بپوشاند؛ البته یک پوستر با رنگی تند و شاد. شاید دست زدن به این کار از نظر شما کمی نگران کننده باشد اما مطمئن باشید پس از انجام، از نتیجه آن راضی خواهید بود.
امیدواریم با همین کارهای کوچک و نه چندان گرانقیمت، بهار مهمان خانه های شما هم بشود.

تصاویری واقعا دیدنی از ابتکار و خلاقیت در دکوراسیون منزل

ابتکار و خلاقیت، همواره نگاه ها و توجهات را به سمت خود می کشاند. تصاویری که در ادامه میبینید، برخی از همین ابتکارات جالب و راهکارهای خلاقانه در دکوراسیون منزل و طراحی داخلی است.

دکوراسیون منزل با درب بهاری

 

طراحی درب با شیشه های شکسته

 

طرح روی در دیواری آجری

 

طرح درب با کانکس تلفن عمومی

 

طرح خلاقانه روی درب قدیمی منزل

 

پوسترهای جذاب روی درب اتاق

 

نقاشی دیواری روی درب

 

درب های تزئینی دیواری

 

کتابخانه عکس برگردان روی درب

استفاده از نوشته روی درب ورودی

 

شماره روی درب خانه

 

نوشته روی درب خانه

 

لوگو و آرم روی در شرکت

 

ادرس دیجیتالی روی درب

 

درب های تزئینی دیواری