دکوراسیون حمامهای کوچک چگونه باید باشد؟

دکوراسیون حمامهای کوچک کمی استرس زا است. شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید دکوراسیون داخلی حمام خود را تغییر دهید! ولی به دلیل کوچک بودن آن، نمی دانید چه کار باید کرد. مخصوصا که اکثر طراحی داخلی هایی که می بینید، برای حمامهای با اندازه بزرگ است.

چند روزی هست که دکوراسیون حمامهای کوچک ذهن من را مشغول کرده است. در این پست قصد دارم نمونه هایی از دکوراسیون حمامهای کوچک را نشان دهم. البته این دکوراسیون حمامهای کوچک نسبتا جدید بوده و با ساختار نمونه های قدیمی کمی متفاوت است. اگر می خواهید خانه جدیدی بسازید و اندازه آن کوچک است، می توانید در معماری داخلی آن از ترکیب حمام و دستشویی به صورت مدرن استفاده کنید. خوب همراهان عزیز، این یک پست ویژه، با ۵ ایده دکوراسیون حمامهای کوچک برای شماست. امیدوارم که برای شما الهام بخش باشد! بزرگ ترین ویژگی همه این ایده ها، استفاده بسیار هوشمندانه از هر جزء فضای آن است.

  مطلبی در همین رابطه: قالیچه های فانتزی برای حمام و سرویس بهداشتی 

 

دکوراسیون حمامهای کوچک

این موضوع به این معنی است که متخصصان توصیه می کنند از وان حمام کوچک استفاده کنید. این کار موجب صرفه جویی در فضای زیادی می شود. در حالی اگر راحتی را کاهش می دهد، واقعا فضای موجود در حمام شما را افزایش می دهد؛ که بسیار مهم است. علاوه بر این، اگر شما یک فرد فعال هستید و به جای حمام های طولانی، اغلب دوش گرفتن های کوتاه را دوست دارید، خیلی مهم نیست.

  این مطلب به شما کمک می کند: طراحی داخلی حمام 

وان حمام کوچک

حمام کوچک

دکوراسیون حمام

 

حمام کبینی

شاید بهتر باشد به سراغ دکوراسیون حمامهای کوچک به سبک کابینی بروید. این نوع حمام برای راحتی ترکیب حمام با توالت بسیار مناسب. یک سرویس بهداشتی کامل کم جا همراه با راحتی بیشتر.

   شاید این مطلب را هم بپسندید: راه هایی برای بزرگتر دیده شدن اتاق کوچک 

دوش حمام

طراحی داخلی حمام

 

سرویس بهداشتی کامل

کوچک بودن خانه تنها شامل حمام نمی شود. برای مثال آشپزخانه هم جای کمی دارد. چرا چند بخش را با هم ترکیب نکنیم؟ بسیاری از خانه های بزرگ، قسمتی به عنوان اتاق رختشویی دارند. شما هم می توانید اتاق رختشویی را با حمام و سرویس بهداشتی ترکیب کنید. برای مثال هنگام ساخت خانه، با اضافه کردن کمی فضا به حمام، توالت را نیز به آن اضافه کنید و بخشی برای ماشین لباس شویی در نظر بگیرید. با اینکار فضای سه قسمت را در یک قسمت خلاصه می کنید. به این نمونه توجه کنید.

سرویس بهداشتی کامل

 

وان حمام ثابت

در هر بخش از خانه می توانید از ساختار گوشه استفده کنید. در پست های قبلی در مورد میز آشپزخانه کوچک در گوشه ها و یا مبلمان ال شکل صحبت کردیم. این کار را در حمام هم می توانید ادامه دهید. برای دکوراسیون حمامهای کوچک وان ثابت در گوشه پیشنهاد می شود. با این کار اندازه مورد نظر خود را انتخاب می کنید. همچنین ظاهر آن می تواند دلخواه شما باشد. همه این موارد در کنار کمتر شدن فضای اشغال شده، بسیار جذاب است.

وان حمام گوشه

ترکیب حمام و توالت

روشویی در حمام

 

وان حمام متحرک

استفاده از کابینت های بسیار کوچک برای نگهداری موارد لازم؛ یا فروختن و جایگزین کردن آنها با قفسه های کوچک، برای صابون و شامپو. ایده بسیار هوشمند این است که چیدمان را در امتداد وان حمام بکشید و در طول آن از قفسه استفاده کنید. یکی از آخرین ایده ها! از فضای عمودی استفاده کنید و از کف استفاده نکنید. برای مثال از یک کابینت عمودی که می تواند به عنوان قفسه حوله ها در نظر گرفته شود، استفاده کنید.

حمام کوچک دراز

کابینت حمام