دکوراسیون داخلی شرکت گوگل

شرکت گوگل همواره از دکوراسیون منحصر به فرد بهره برده است. استفاده از ایده های ناب در طراحی داخلی، در دستور کار این شرکت قرار دارد. این کار باعث شده است تا گوگل از جمله شرکت هایی باشد که علاقه مندان زیادی را برای کار کردن در آن جذب می کند.

معماری داخلی این شرکت از خلاقیت های زیادی بهره مند است و همیشه طرح خاصی را برای ارائه در دفاتر مختلف آن، به کار می برد. وجود فضای کاری شاداب و همچنین ایجاد فضاهای تفریحی، از جمله انتخاب های شرکت برای این دکوراسیون داخلی است. وجود فضاهای تفریحی، باعث شده است تا کارمندان این شرکت از کار کردن در آن خسته نشوند.

از نظر گوگل، کیفیت محیط کار برای کارکنان اهمیت زیادی دارد و بر میزان کارایی کارمندان تاثیر زیادی می گذارد. کارمندان می توانند در محیط کار، در صورتی که احساس خستگی کردند، از فضاهای تفریحی که برای آنها در نظر گرفته شده است، استفاده کنند. هنگامی که احساس آرامش و راحتی پیدا کردند، دوباره به کار کردن مشغول شوند. این شیوه کار کردن ذهن افراد را برای خلاقیت و دستاوردهای جدید باز می کند.

  مطلبی در همین رابطه : دکوراسیون داخلی اداری آدیداس 

همچنین برای اینکه کارکنان احساس خستگی و دلزدگی در هنگام کار کردن پیدا نکنند، شرکت گوگل از طراحی جذاب و شاداب در محیط کار بهره برده است. محیط های کاری در داخل شرکت گوگل بسیار متنوع و سرگرم کننده است. ایجاد چنین محیطی کارکنان را شاداب نگه می دارد و برای فعالیت روزانه پر انرژی می کند.

یکی از ایده های متنوع کردن محیط کار در گوگل، استفاده از فضاهای شهری است. وقتی وارد گوگل می شود، حس می کنید که وارد یک شهر کوچک شده اید. با گذران روز در این محیط هرگز خسته نمی شود. المان های شهری در محیط کار، حسی آشنا را به وجود می آورد. همین موضوع باعث می شود کارکنان بیشتر با یکدیگر احساس نزدیکی کنند و در نتیجه فعالیت کاری مفیدتری داشته باشند.

  این مطلب به شما کمک می کند : دکوراسیون داخلی شرکت آمازون  

در تصاویر زیر، یکی از دفاتر شرکت گوگل در شهر آمستردام را مشاهده می کنید.

دکوراسیون داخلی

گوگل آمستردام

دکوراسیون داخلی اداری

  شاید این مطلب را هم بپسندید : دکوراسیون داخلی منزل بیل گیتس  

دکوراسیون داخلی گوگل

دکوراسیون داخلی اداری گوگل

معماری و طراحی داخلی گوگل

ساختمان اداری گوگل

نمای داخلی ساختمان اداری شرکت گوگل

شرکت گوگل کجاست؟