دکوراسیون داخلی خانه به سبک سوئدی ها با استفاده از رنگ های روشن و شاداب

در سبک سوئدی دکوراسیون داخلی فضایی گرم در محیطی سفید رنگ جلوه می کند. استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی این سبک به دلیل نورپردازی با استفاده از نور طبیعی است. در کنار تم رنگی سفید، به کار بردن رنگ های شاداب باعث گرمی و جذابیت دکوراسیون می شود.

دکوراسیون داخلی

یکی از اصول اساسی این سبک استفاده از رنگ های خنثی و روشن در دکوراسیون است. قسمت های اصلی که از رنگ خنثی در آنها استفاده می شود، کف، سقف و دیوارها می باشد. علت به کار بردن چنین رنگ های خنثی در زمینه دکوراسیون داخلی، نمود کردن نور طبیعی در فضا است.

سبک سوئدی

برای به کار بردن رنگ های دیگر در محیط استفاده از رنگ های گرم خیلی کم است. بیشترین استفاده از رنگ ها سبز و آبی می باشد. سبز و آبی در این سبک دکوراسیون قرار است که بی روحی محیط را از بین ببرند. پس در انتخاب آنها دقت کنید.

طراحی داخلی سوئدی

اتاق مطالعه

استفاده از رنگ های آبی و سبز در این دکوراسیون داخلی نیاز به توجه به نکته ای را به وجود می آورد. برای وسایل به کار رفته در چیدمان می تواند از رنگ های شاداب آبی و سبز باشد. ولی برای به کار بردن بر روی دیوار ها و اجزای ثابت تنها از رنگ های روشن آب و سبز استفاده شود.

اتاق خواب

دکوراسیون

رنگ های گرم مانند قرمز تنها برای برجسته کردن محیط و خروج از یکنواختی به کار می رود. در زمینه انتخاب رنگ از رنگ های خنثی استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

از ترکیب رنگ قرمز و سفید برای اتاق خواب استفاده کنید. علاوه بر این که فضایی آرامش بخش را به وجود می آورد، کمی از سرمای محیط می کاهد.

معماری داخلی

اتاق نشیمن

آشپزخانه

طراحی داخلی

سینک ظرف شویی

راهرو

سرویس بهداشتی سوئدی

ویژگی های طراحی داخلی سوئدی

پاسیو

تراس