دکوراسیون داخلی یک کافه خلاقانه

دکوراسیون داخلی دان کافه به صورتی است که وقتی داخل آن هستید، انگار در یک کیسه ی بزرگ پر از دانه های قهوه، گیر افتاده اید. دان کافه یک پاتوق منحصر به فرد و انرژی زاست. دیوارهای دان کافه به شکل منحنی و کیسه های پر از دانه های قهوه می باشد. در کنار این فضای بی نظیر یک محیطی کاملا آرامش بخش برای دوری از فشارها و شلوغی های زندگی شهری وجود دارد. چراغ ها و لوسترهای به کاربرده شده، اگر دقت کنید شبیه به دانه های قهوه هستند. آرایش نا متقارن و استفاده از چراغ های به شکل قهوه، این کافه را از لحاظ بصری منحصر به فرد کرده است.

دکوراسیون داخلی

نورپردازی در این کافه به گونه ای است که علاوه بر آرامش ناشی از نور ملایم، با شکلی الهام گرفته از دانه های قهوه است. این امر جذابیت و نزدیکی به قهوه را بیشتر می کند و از نظر ذهنی فرد را برای نوشیدن یک قهوه عالی آماده می کند.

دکوراسیون

طراحی داخلی

رنگی که برای دکوراسیون داخلی استفاده شده است قهوه ای و کرم است که باز هم به رنگ قهوه داخل فنجان نزدیک است. انتخاب این رنگ برای محیط یک کافه کاملا جذاب و چشم نواز ست.

دکوراسیون کافه

دکوراسیون کافی شاپ

نورپردازی

معماری

معماری داخلی

دکوراسیون جذاب و مدرن این کافه فضای سنتی یک کافه را با سبک مدرن امروزی ترکیب کرده و از دلزدگی مشتریان از کافه جلوگیری می کند.

تزئین