دکوراسیون داخلی رستوران نندو در شهر آشفورد لندن

رستوران نندو در شهر آشفورد لندن قرار دارد. دکوراسیون داخلی این رستوران بسیار زیباست و از ترکیب رنگ های لذت بخشی استفاده کرده است. چیزی که دکوراسیون این رستوران را زیبا کرده، استفاده از قطعات چوبی هست که روی دیوار نصب شده است.

رستوران نندو

به کار بردن چوب در این رستوران به این معنا نیست که سبک روستیک را برای دکوراسیون داخلی این رستوران استفاده کرده است. بلکه ساختار این رستوران ترکیبی از مینیمالیست و سبک معاصر است. سادگی همراه با شکل و شمایل معمولی که مردم روزانه آن را می بینند، باعث می شود را مشتریان حس آشنایی با محیط را داشته باشند.

رستوران

دکوراسیون

برای جلوگیری از حس تکراری بودن فضا برای مشتریان از تزئینات خاص دکوراسیون و چوب استفاده شده است. یک دکوری منظم لوزی شکل با استفاده از چوب از بی حوصلگی مشتریان جلوگیری می کند و با ورود مشتری علاوه بر آشنایی فضا محیطی متفاوت را نیز به همراه دارد. این امر باعث می شود که مشتری علاوه بر این حس معضب بودن در فضای جدید را نداشته باشد، حس بودن در فضایی متفاوت با اتاق غذاخوری منزل را نیز داشته باشد.

معماری داخلی

طراحی داخلی

برای رنگ بندی دکوراسیون داخلی رستوران از رنگ های خنثی در کنار رنگ های نیمه گرم قهوه ای استفاده شده است. این کار به این دلیل است که علاوه بر ایجاد حس آرامش در هنگام صرف غذا، حس سردی محیط گرفته شود.

دکوری