سبک فرانسوی و گرایش به فضای لوکس و تاریخی

معرفی خانه ای لوکس در هیدن هیلزکالیفرنیا با مبلمان آنتیک فرانسوی، لوسترهای درخشان و پوشش‌های دیواری ابریشمی در سبک فرانسوی، که با دست رنگ شده است. ولی در عین حال بسیار راحت و آرامش بخش است! این خانه لوکس امریکایی متعلق به اُزی آزبرن (Ozzy Osbourne) خواننده اصلی گروه هِوی متال انگلیسی بلک ثاباث (Black Sabbath) است و شهرتش به همین دلیل است.

مبلمان آنتیک فرانسوی

دکوراسیون داخلی به کار رفته در این خانه بسیار آرامش بخش است. برای این منظور از رنگ هایی استفاده شده است که آرامش را به اهالی منزل هدیه می دهد. البته تناقض زیاد این آرامش با تزئین شلوغ لوازم به کار رفته در آن کاملا مشهود است؛ که نتیجه سلیقه صاحب خانه است و اینگونه به تزئین خانه خود پرداخته است.

طراحی فرانسوی خانه

با کمی توجه به راحتی می توان متوجه شد که برای از بین بردن فضای سرد به وجود آمده در خانه به دلیل سبک فرانسوی خاص آن، از رنگ قهوه ای در کف پوش خانه استفاده شده است. رنگ قهوه ای با اینکه رنگی خنثی نیست؛ ولی به راحتی با رنگ خنثی دیوارها و سقف ( رنگ سفید ) و همچنین رنگ آبی به کار رفته برای لوکس کردن خانه بسیار سازگار است.

دکوراسیون داخلی لوکس به سبک فرانسوی

سبک فرانسوی مختص به کشور آن نیست و به دلیل استقبال زیاد از آن، به نوعی از طراحی داخلی با محبوبیت زیاد تبدیل شده است. البته برای اینکه چنین سبکی در منزل پیاده شود، نیاز به هزینه نسبتا زیادی است. زیرا نوع سبک فرانسوی بر پایه فضایی لوکس و تجملی بنا می شود. در حقیقت اگر به اندازه کافی در آن هزینه نشود و محدودیت در نظر بگیریم، ظاهر آن زشت و دلسرد کننده می شود. پس از معماری داخلی و طراحی آن، دکوراتور از تجهیزات دکوری نسبتا زیادی برای جلوه دادن در آن استفاده می کند. معروفیت این سبک به دلیل ظاهر قصرهای پادشاهی قدیم فرانسه است.

مبلمان فرانسوی

دکوراسیون شیک

خانه شلوغ

خانه لوکس