انواع دکوراسیون منزل با پارکت

در پست های قبل انواع پارکت، شیوه نصب پارکت، خواص و تاثیرات آن را برای شما توضیح داده ایم. در این پست قصد داریم، نمونه هایی از دکوراسیون منزل با پارکت را برای شما به نمایش بگذاریم. حتما شما هم انواع منزل با پارکت زیادی را دیده اید و نظرات خاص خود را دارید. اگر در انتخاب های خود مرددید و یا انتخاب هایی دارید که هنوز نمی دانید کدام یک برای ظاهر منزل شما مناسب تر است، تصاویری که در زیر آورده شده است را مشاهده کنید.

در نمونه های منزل با پارکت هایی که در زیر آورده شده است، سعی بر آن بوده که انواع پارکت، محیط های مختلف و دکوراسیون های متفاوت را گرد هم بیاوریم؛ تا شما با مشاهده آنها، دکوراسیون مشابه با منزل و محل مورد نظر خود را بیابید. رنگ های مختلف، اندازه اتاق ها و انواع سبک های دکوربندی در این تصاویر با هم فرق دارد. نکته قابل توجه این است که، اگر از این طرح ها برای دکور خود انتخاب می کنید، حتما به جزئیات و شیوه طراحی داخلی خود نیز توجه کنید. این طرح ها، با دکور بندی موجود در آن، به این ظاهر رسیده است؛ اگر شیوه طراحی داخلی را تغییر دهید، ممکن است طرح جذابی برای شما نباشد.

با تزئین همراه شوید؛ تا معماری داخلی مورد نظر خود، برای پارکت منزل را در بین این تصاویر بیابید. امیدوارم که این طرح های منزل با پارکت ها مورد توجه شما قرار گیرد و در انتخاب پارکت به شما کمک لازم را برساند.

  این مطلب به شما کمک می کند : نکات انتخاب کفپوش های مناسب 

نمونه های منزل با پارکت های مناسب

پارکت پله ای

معماری داخلی

لیست قیمت پارکت

پارکت آشپزخانه

  مطلبی در همین رابطه : برترین کفپوش های خانه  

پارکت اتاق خواب

تفاوت پارکت و لمینت

کفپوش لمینت

پارکت

  شاید این مطلب را هم بپسندید : جدیدترین استیکر برای تزئین دیوار اتاق کودک + روش نصب و کندن 

دکوراسیون داخلی

منزل با پارکت

طراحی داخلی

اتاق پذیرایی

قیمت پارکت

قیمت پارکت لمینت

انواع لمینت

پارکت چوبی

پارکت اریب

پارکت موزاییکی

پارکت آلمانی