استراحتگاه لوکس عجیب و غریب با دکوراسیون داخلی تایلندی

برای طراحی یک دکوراسیون داخلی ویلا آن هم به سبک آسیای شرقی (تایلندی) معمولا هم از سبک های سنتی استفاده می شود و هم سبک مدرن. همین موضوع باعث ایجاد محیطی عجیب و غریب می شود.

تایلندی

ترکیبی از فضا و وسایل مدرن سرویس بهداشتی با گیاهان، وسایل تزئینی و دکوری های سنتی کشور تایلند، محیطی دوگانه و جذاب را به وجود آورده است.

دکوراسیون

 

دکوراسیون ویلای تایلندی

اتاق نشیمن کاملا سنتی طراحی شده است؛ در حالی که وسایل آن برای چیدمان بسیار مدرن و به روز است. آرامش و تکنولوژی در کنار هم می تواند خستگی را از تن به در کند.

معماری داخلی

با استفاده از گرمای همیشگی که در این کشور وجود دارد، محیط ویلایی می تواند همیشه نمایی از فضای خارجی و سرسبز بیرون ویلا را در اختیار قرار دهد. سبک سنتی ساختار دیوارها همراه با استفاده از میز و صندلی های مدرن اشتهای هر کسی را برمی‌انگیزد.

دکوراسیون ویلا

ویلای ساحلی

استخری که با مواد و مصالح مدرن برای دکوراسیون فضای تفریحی بیرون این ویلا در نظر گرفته شده است، همچنان ترکیب سبک مدرن دکوراسیون داخلی با سبک سنتی دکوراسیون داخلی تایلندی در هم می آمیزد.

طراحی داخلی

اتاق خواب

واضح است که هرچه بشر پیشرفت می کند، می تواند وسایل بهتری برای آرامش، خصوصا وسایل اتاق خواب، تهیه کند. کسی که به این کشور سفر کرده و یا در آنجا زندگی می کند، باید محیطی تایلندی را حس کند. به همین منظور برای داشتن هر دو وضعیت آرامش و فضای سنتی، معماری و دکوراسیون اتاق خواب ها از هنرهای تایلندی استفاده شده است، در حالی که وسایل اتاق خواب از جمله تختخواب از دستاوردهای مدرن بهره برده است.

اتاق نشیمن

چیدمان

دکوراسیون تایلندی

دکوراسیون اتاق خواب

معماری بیرونی

ویلا لب دریا

نمای بیرونی

دکوراسیون آسیای شرقی

راهرو

حیاط خلوت

منظره ساحلی