دکوراسیون داخلی کافی شاپ به سبک اکلکتیک

تقریبا محدودیتی در این نوع سبک نیست و این سلیقه است که تعیین می‌کند، از چه چیزهایی در دکوراسیون داخلی استفاده شود. از آن جا که این سبک، ترکیب موارد مختلف در یک اتاق یا یک خانه است؛ اشیاء و وسایل باید خیلی خوب با هم هماهنگ باشند و یا تضاد خوبی ایجاد کنند. این سبک خسته کننده و محدود نیست و دست دکوراتور در اجرای آن باز است. مهم آن است که بدانید چه چیزهایی به هم می‌آیند. دکوری که شامل اجزاء جور واجور است. اما میان این سبک و درهم برهمی مرز وجود دارد. تنها قانون این سبک، سازگاری و هماهنگی است. اجزاء مختلف‌‌‌‌‌‌‌ به کار رفته، در نهایت باید تصویر واحدی ایجاد کنند. سبک دکوراسیون داخلی اکلکتیک هماهنگی میان تضادهاست.

برای اینکه نمونه ای از این سبک را ببینید، در این پست طراحی داخلی کافی شاپ Colaj که در قلب ترانسیلوانیا قرار دارد را قرار دادیم.

دکوراسیون داخلی

سبک اکلکتیک یا سبک گلچین زمانی عملی است که از ارکان طراحی آگاهی داشته و از ادغام آنها برای ایجاد طرحی واحد استفاده کنید. این ۵ رکن عبارتند از: خط، رنگ، بافت، حجم و فرم. اتاقی که می‌خواهید به این سبک طراحی کنید را به عنوان اثری هنری در نظر بگیرید که شامل این ۵ جزء باشد؛ تا سبک دکوراسیون شما خاص و منحصر به فرد شود. دوستداران این سبک کسانی هستند که علایق خود را آزاد می گذارند. اکلکتیک مناسب کسانی است که تنوع طلبند. مثلا اگر دوستدار شلوغی سبک آسیایی و آرامش سبک معاصرید، این دو را ادغام و سبک خاص خود را بوجود آورید. یا مبلمان مدرن را کنار سنتی یا آنتیک قرار دهید.

کافی شاپ با معماری اکلکتیک

سبک اکلکتیک

دکوراسیون داخلی به سبک اکلکتیک

طراحی داخلی

معماری داخلی

سبک اکلکتیک چیست؟

آشنایی با سبک دکوراسیون

سبک های دکوراسیون

کافی شاپ

معماری کافی شاپ

تزئین کافی شاپ