دکوراسیون داخلی یک منزل سفید و مشکی با دکور گرافیکی زیبا

دکوراسیون داخلی منزلی که در این پست مشاهده می کنید، یک نمونه ی کاملی از دیدگاهی گرافیکی با کنتراست سفید و مشکی مطلق در دکور منزل می باشد.

به کف منزل و طرح گرافیکی آن دقت کنید که در اتاق نشیمن، اتاق خواب ها و در آشپزخانه به خوبی به کار گرفته شده است. در اتاق نشیمن از کاناپه های با رنگ سفید مطلق و در آشپزخانه نیز از میز ناهار خوری سفید استفاده شده است. پس برای اینکه این اثاثیه با رنگ سفید مطلق، نمود جالب و گیرایی پیدا کنند، در اطراف و در کابینت کشی آشپزخانه از رنگ مشکی استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی یک منزل سفید و مشکی

دکوراسیون با کاناپه های با رنگ سفید خالص و زیبا

در این تصویر هم از نورپردازی آبی با لامپ های LED استفاده شده است، که یک رنگ سرد ولی بسیار فوق العاده را در این فضا ایجاد کرده است.

  مطلبی در همین رابطه: رنگ های خنثی و چالش های آن 

دکوراسیون داخلی آشپزخانه لوکس و مدرن سفید مشکی

بخش هایی از طراحی را به راحتی با هم ست کنید. مانند رنگ کف و سقف با صندلی ها. ترکیبی که می تواند به دو رنگ خنثی و سرد زندگی بخشد. ترکیب سفید و مشکی کمی جسورانه است. البته باید توجه داشت که این ترکیب سلیقه خود را می طلبد و هر کسی نمی تواند در این مجموعه رنگی احساس آرامش داشته باشد.

  این مطلب به شما کمک می کند : رنگ مشکی مورد علاقه شماست؟ 

دکوراسیون داخلی منزل با لامپ های LED

سرویس بهداشتی سفید و مشکی لوکس با تکسچری زیبا. طراحی داخلی که برای ترکیب رنگ های خنثی مانند سفید و مشکی استفاده می شود، حتما نباید شامل رنگ دیوار و زمین باشد. می توانید از طرح های تکسچری برای این منظور استفاده کنید. ظاهری دل فریب به معماری داخلی خانه می دهد. این وظیفه دکوراتور است که از همه مزایای طراحی و معماری داخلی خانه استفاده کند.

  شاید این مطلب را هم بپسندید : درب منزل با رنگ سیاه 

سرویس بهداشتی لوکس با تکسچری زیبا