دکوراسیون متفاوت با استخر لوکس در خانه

از دیرباز تا کنون وجود استخر در منازل از بخش های لوکس به حساب می آمده است. وجود استخر لوکس در منازل بزرگ و گران قیمت در لیست مزایای آن خانه است. استخر ها تا حدودی سلیقه ای ساخته می شوند؛ در حالی که این امر نیاز به تخصص و مدیریت دکوراسیون و معماری منزل دارد. با کمی بررسی به راحتی می توان به اهمیت تخصص در این نوع معماری پی برد. گاهی این امر آنقدر حساس می شود، که در خرید و فروش منزل تاثیر می گذارد.

حال آنکه انتخاب محل صحیح، نوع ساختار استخر و حتی زیر بنای آن تجربه زیادی می طلبد. از نکات مهم و ساده ای که باید توجه داشت، آب و هوای منطقه می باشد. این موضوع تعیین می کند که استخر داخل و یا خارج از خانه باشد. همچنین نوع ساختار استخر لوکس نباید تناقضی با سبک معماری ساختمان داشته باشد. مثلا نمی توان استخری سنتی در یک ساختمان مدرن و یا استخری مدرن در یک معماری روستیک داشت.

کاملا واضح است که که یک طراح دکوراسیون و معماری داخلی توان بسیار زیادی در ساخت استخری شیک همراه با فناوری روز را دارد. ایده هایی که یک معمار داخلی ارائه می دهد، بر اساس تجربه و زیبایی سنجی می باشد.

در این پست نمونه هایی از این نوع استخر لوکس را که با خلاقیت بالا طراحی شده است، به شما معرفی می کنیم. امیدواریم که ایده های نمایش داده شده به شما کمک کند که استخرهای مناسبی طراحی کنید.

دکوراسیون متفاوت با استخر لوکس در خانه

سرسره استخر

استخر بزرگ

استخر بالاتر از زمین

استخر منحنی

استخر فوق العاده

ایده استخر

استخر ویلا

استخر با سقف ریلی

استخر کوچک

استخر در آپارتمان

استخر طولی

استخر شیک

استخر جذاب

استخر سر پوشیده

استخر ساده

نورپردازی استخر

چتر استخر

استخر