دکوراسیون داخلی شیک به سبک ییلاقی

 این سبک که معمولا برای طراحی دکوراسیون ویلا ها مورد استفاده است، بسیار محبوب است. جذابیت این سبک دکوراسیون ییلاقی در آن است که هم می توان با هزینه کم آن را ایجاد کرد و هم آن را با طراحی خاص و ویژه همراه با مصالح گران قیمت به وجود آورد. بسته به سلیقه مالک می توان طرحی ترکیبی از روستیک و مصالحی با کیفیت محیطی ساده و با آرامش را به وجود آورد. این در حالی است که اشخاص دیگر علاقه به محیطی مدرن، همراه با آرامش را مد نظر خود قرار می دهند. گاهی مشاهده می شود که طراح علاوه بر استفاده از یک سبک ساده و سنتی، در بخش هایی از فضا از سبک های مدرن و جدید نیز استفاده کرده است. مثلا بعضی از اتاق ها محیطی روستایی دارد، در حالی که فضای بیرونی و فضای مناظر محیط کاملا مدرن است. این شکل دکوراسیون داخلی معمولا در هتل ها و استراحتگاه ها بیشتر به چشم می خورد.

دکوراسیون ییلاقی

دکوراسیون داخلی

مکان های ییلاقی به دلیل این که معمولا برای استراحت و گذراندن مدتی محدود استفاده می شود، دارای فضایی آرامش بخش است. بنابراین از طراحی محیطی شلوغ و دست و پا گیر باید پرهیز کرد.

معماری

معماری داخلی

مالک معمولا هدفی خاص را دنبال می کند و علاقه زیادی به هماهنگی دکوراسیون با محیطی که ساختمان بنا شده است دارد. پس همواره این نکته را در نظر بگیرد طراحی شما تعریفی از سنت های آن ناحیه را در خود جای داده باشد.

اتاق نشیمن

اتاق پذیرایی

ییلاق

استراحتی

اتاق خواب

تزئین

نورپردازی

نمای بیرونی

قفسه

سنتی

روستیک

آشپزخانه

اتاق مطالعه

چیدمان

دکوراسیون روستیک

معماری بیرونی

طراحی