دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های زرشکی و بنفش

آشپزخانه زرشکی و بنفش

رنگ زرشکی واقعا رمانتیک و زیباست. فکر کنید اگر چیدمان آشپزخانه شما زرشکی میشد، چگونه بود. انتخاب رنگ زرشکی و بنفش دیوار که با چندین رنگ دیگر مثل خاکستری روشن و تیره ترکیبی زیبا به آشپزخانه می دهد. انتخاب رنگ تیره کمی جسارت می خواهد؛ هرچند که بعضی افراد به این نوع رنگ ها علاقه دارند.

دکوراسیون داخلی

رمانتیک بودن این رنگ ها همراه با نورپردازی مناسب فضایی علاشقانه را به وجود می آورد. ترکیب این رنگ ها با رنگ های خنثی و تیره، به زوج های جوان پیشنهاد می شود.

دکوراسیون

گاهی این رنگ ها می تواند به صورت روشن استفاده شود. آشپزخانه های با رنگ روشن بنفش، ترکیبی زیبا را با رنگ آبی به وجود می آورد. فضایی آرامش بخش که می تواند علاوه بر لطافت در هنگام طبخ غذا، محیط را برای نوش جان کردن آن نیز مناسب کند.

طراحی داخلی

این نکته را در نظر بگیرید که اگر تنها از رنگ بنفش یا زرشکی برای آشپزخانه استفاده کنید و یا حجم خیلی زیادی از آن ها را به تنهایی استفاده کنید، فضای آشپزخانه تکراری شده و ماندن در آن خسته کننده می شود. بنابراین حتما رنگ هایی (خصوصا رنگ های خنثی) در کنار آن به کار ببرید.

دکوراسیون داخلی منزل

مشکی و سفید دو رنگ خنثی هستند که به راحتی می توانند خود نوعی دکوراسیون را به وجود آورند. استفاده از بنفش و یا زرشکی در کنار این دو رنگ خنثی به راحتی می تواند فضای سرد آشپزخانه را به محیطی گرم و جذاب تبدیل کند.

دکوراسیون منزل

اگر علاقه زیادی به استفاده از این دو رنگ به طور گسترده در فضای آشپزخانه دارید، حتما به این نکته توجه کنید که در صورت استفاده از این رنگ ها هم در پس زمینه و هم در اشیا و اجزای آشپزخانه، شما را خیلی زود دلزده می کند و تکراری می شود. برای حل این مشکل پس زمینه را به صورت یک دست استفاده نکنید. به این معنا که رنگ هایی خنثی را در آن به کار ببرید. مثلا به صورت حاشور و یا مکعب هایی از رنگ های خنثی. این کار دو مزیت دارد. اول اینکه از یک دست بودن و تکراری بودن فضا جلوگیری می کند. دوم این این که حس استفاده گسترده از رنگ مورد نظر در شما باقی می ماند.

دکوراسیون آشپزخانه

معماری داخلی