رنگ های گرم ساختار منزل را متحول می کند

رنگ های گرم

هنگامی که می خواهید منزل خود را طراحی داخلی و چیدمان کنید، با به کار گیری رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی و طیف رنگ طلایی، از رنگ های فضای پاییزی الهام بگیرید.


رنگ آمیزی صحرایی:

صحرایی

دیوارهای کاراملی رنگ، خنثی به نظر می رسند. با این حال پس زمینه ی گرمی را برای یک اتاق کوچک نمایان می کند. پارچه­ کتان معمولی و مخلوطی از مبل های یک شکل و لوسترهای زیبا در دکوراسیون داخلی خانه، تقابل و هماهنگی ایجاد می کند و به این ترتیب اتاق هایی خلق می شود که گلچینی از بهترین ها را همراه با رنگ های گرم در خود جای داده است.

  مطلبی در همین رابطه : رنگ آمیزی و لباسی نو بر خانه 

 

استفاده از رنگ شرابی

رنگ شرابی

رنگ شرابی از طیف رنگ های گرم در این اتاق، با سایه روشن کرم رنگ پایین دیوارها متعادل شده است. کنار هم قرار گرفتن پارچه­ ای با طیف رنگ های پاییزی که روی مبل ها را پوشانده و صندلی مشکی براق و کرومی رنگ، فضایی مدرن را ایجاد کرده است.

دکوراسیون داخلی  شاید این مطلب را هم بپسندید : آموزش تزئین منزل با گل های کاغذی ساده و زیبا  طراحی داخلی


منظره­ تکرنگ

منظره­ تکرنگ

این اتاق که رو به فضای بیرونی باز می شود؛ از کف تا سقف غرق رنگ قرمز خاکی است. میز ناهار خوری بر روی یک فرش خاکستری رنگ قرار دارد و دکوراسیون داخلی اتاق ها، بیشتر گل ها و میوه های تازه را شامل می شود که اشاره ای مستقیم به طبیعت دارد.

  این مطلب به شما کمک می کند : نکاتی برای انتخاب رنگ دیوار 


دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن

طبیعت و مدرنیزم در این اتاق خاص و ممتاز با یکدیگر تلاقی کرده اند. دیوار مایل به رنگ قرمز قهوه ای، غنی و زمینی به نظر می رسد و مجسمه­ سفید حیوان تأثیر منحصر به فردی دارد. صندلی چرم، فرش با طرح پوست گور خر، کنده درخت که حکم میز عسلی را دارد، حس قابل لمسی از طبیعت و رنگ های گرم را در خود جمع کرده اند.

چیمان  پستی در رابطه با تزئین منزل : تزئین منزل با گل آرایی ژاپنی  دکوراسیون منزل


یک مطالعه ی برازنده

یک مطالعه ی برازنده

نارنجی، خاکستری و کرم یک پالت رنگ پیچیده و دشوار از رنگ های گرم جهت استفاده، ایجاد می کنند. دیوارهای اتاقتان را با رنگ کدویی کاملاً بپوشانید و سپس از رنگ های خنثی در جهت آرام کردن فضای رنگی اتاق استفده کنید. تأکیدهای نقره ای و شیشه ای تعادل درستی از تلألو ها را ایجاد می کند.

  شاید این مطلب را هم بپسندید : تاثیر رنگ قرمز در دکوراسیون 

 

کابینت های خود را رنگ کنید

کابینت

هنگام اضافه کردن رنگ به کابینت خود خلاقیت به خرج دهید. به جای رنگ آمیزی منزل و دیوارها با یک رنگ قرمز غلیظ، یک رنگ قهوه ای خنثی را انتخاب و سپس با قرمز روشن مخلوط کرده و کابینت ها را با آن رنگ کنید. آثار هنری، اُپن (بار) براق و صیقلی و لوازم فولاد ضد زنگ، را با هم ترکیب کنیده؛ تا در نگاه پایانی غافلگیر کننده و با نشاط به نظر برسد.


افسون ییلاقی

افسون ییلاقی

این دیوار نارنجی رنگ، گرمای متعادل پاییز را تداعی می کند. نیمکت روستایی، پتوی گرم و راحت، آثار هنری بر گرفته از طبیعت، احساس آسایش را به اتاق می آورد. آذین های سفید رنگ، در و سقف به راستی امروزی هستند و در تقابل با رنگ غنی دیوار خودنمایی می کنند.

دکوراسیون داخلی  شاید این مطلب را هم بپسندید : تزئین زیبای دیوارهای منزل با رنگ و نقاشی بلکا  طراحی داخلی

راه راه های افقی

راه راه افقی

دو درجه (پله) از رنگ نارنجی که به صورت راه راه رنگ شده یک دلبستگی بصری را به دیوارهای اتاق نهار خوری داده است. مبلمان ساده است؛ اما اشیاء زینتی ممتاز وسط میز، گونه ای دیگر از روشنایی را برای اتاق به ارمغان آورده اند.

 

زندگی تصنعی

زندگی تصنعی

این اتاق با دیوارهای قرمز، بسیار شیک و درجه یک است. صندلی سفید بدون دسته تمیز، طرح های مدرن و نیمکت چرمی حس گرما را به وجود می آورد. فرش با طرح پوست گور خر جالب و حیرت انگیز است. پنجره های بزرگ اجازه ی ورود نور طبیعی را به اتاق داده است.