ساخت اشیاء جالب با دکمه

همه ی ما در خونه ها مون دکمه ها را در اندازه ، شکل و رنگ های متفاوتی داریم. تا حالا به این فکر کردید که خانه تان را با دکمه تزئین کنید؟

در این آموزش، چند ایده ی خلاقانه  برای شما داریم تا از دکمه ها استفاده هایی کنید که هر کسی از دیدن آنها لذت برده و دوست داشته باشد که خودش آنها را در خانه اش داشته باشد. اگر به این آموزش علاقه مندید با ما همراه باشید.

تزئین اشیاء خانه با دکمه

این یکی از لذت بخش ترین  ایده ها برای افرادی هست که دنبال روش های خلاقانه برای تغییر اشیاء قدیمی شان هستند. حتما نباید دنبال وسایلی باشید که خیلی بزرگ باشند یا تزئین آنها برایتان سخت باشد، می توانید از وسایل ساده ی آشپز خانه، چراغ خواب یا گلدان یا هر چیز دیگری استفاده کنید.

مواد لازم :

۱٫ چسب مایع
۲٫ دکمه ها در سایز و شکل و رنگ های متفاوت

برای انجام این کار از تمام خلاقیتتان استفاده کنید و زیبا ترین دکمه ها را انتخاب کنید تا کارتان جذاب تر به چشم بیاد. بعد فقط کافیست این دکمه ها را باچسب به شئ مورد نظرتان بچسبانید ومنتظر باشید تا خشک شود.

ساخت اشیاء با دکمه

در این قسمت شما به چسب، دکمه ها، مداد و یک سطح مثلا یک بشقاب نیاز دارید. یا می توانید از یک تکه پارچه یا کاغذ هم برای سطح استفاده کنید. وقتی سطح دلخواهتان را انتخاب کردید، شکلی را که قصد دارید با دکمه ها تزئین کنید، روی آن بکشید. این قسمت باید برایتان خیلی جالب باشد. چون شما از ذهن خودتان برای خلق یک شکل زیبا استفاده می کنید.

ساخت اشیا جالب با دکمه

 

کاردستی

شما می توانید هرچیزی که دوست دارید را روی سطح بکشید، مثلا تصویر حیوانات، پرچم کشورها، درخت، گل، ماشین یا هر چیز دیگری که دوست دارید. شما می توانید از ذهن فرزندانتان هم کمک بگیرید یا به آنها اجازه دهید که تصویر مورد علاقشان رو بکشند و با دکمه تزئینش کنند، بچه ها عاشق این کارها هستند.

دکمه

ساخت حروف با دکمه ها

این ایده خیلی زیباست ، تزئین حروف با دکمه ها ، مثلا حرف اول اسم کودکتان را با دکمه های زیبا تزئین کنید و روی در اتاقش نصب کنید. برای ساخت این حروف هم به همان مواد قبلی احتیاج دارید. یک سطح، چسب و دکمه ها.
شکل حروف را روی سطح بکشید و بعد دکمه ها رو روی آن بچسبانید.

ساخت اشیا

ساخت قاب عکس با دکمه

در اینجا نیاز نیست که خودتان یک قاب عکس درست کنید. می توانید از قاب عکس هایی که قبلا داشتید و بدون استفاده اند استفاده کنید. برای این کار باید وقت بگزارید و قاب را کاملا تمیز کنید و بعد دکمه ها را روی آن قرار دهید.

دکوراسیون داخلی

این ایده ها نمونه هایی هستند که شما می توانید از آنها الهام بگیرید و بعد ایده و طرح مورد نظر خودتان را پیاده کنید. مثلا می توانید روی دیوار خانه ی خودتان را با دکمه ها کار کنید یا جواهرات دکمه ای بسازید.

خلاقیت

 

حلقه با دکمه

 

چیدن دکمه

 

تزئین دکمه

 

چسباندن دکمه

 

انگشتر دکمه

تل سر

 

دکمه روی کتاب