سبک ییلاق فرانسوی و روش رسیدن به آن

زمانی که در مورد ییلاق فرانسوی فکر می کنید، جایی که تا به حال بوده اید یا نه، احتمالا با چیزی شبیه به یک حیاط فضای باز در میان کشتزارهای اسطوخودوس و آفتاب بشاش روبرو هستید. سبک ییلاق فرانسوی ترکیبی غریب از ظرافت و سادگی خاضع است. این اعتبار، توسط زیبایی شناختی قدیمی آن که با ثبات و حضور ظرافت های روستایی تقویت شده است، به دست می آید. با منحنی ها و جزئیات لطیف، جذابیت بی نظری دارد.

سبک ییلاق فرانسوی

به دلیل کنتراست ذاتی و گرما و ظرافت گاه به گاه آن و اینکه سبک ییلاق فرانسوی در کاخ های باستانی به خوبی جواب داده است، به عنوان کلبه های ییلاقی و خانه های زیبا، امروزه نیز ساخته می شوند. بسیاری از مردم نمی توانند مانع سبکی شوند که با تزیین جزئیات، فاخر شده است. اما به عنوان یک کلبه جنگلی ناامید کننده است. برای دوری از این مشکل، به دنبال ترکیب ایده های سبک های دیگر طراحی داخلی با آن باشید.

 

ترکیب الگوها

ترکیب الگوها

برخی از جذابیت های ذاتی در دکوراسیون داخلی ییلاق فرانسوی از ترکیب چاپ و الگوها در منسوجات است. با این وجود، ترکیبات لازم نیست به صورت متمایز یا خیلی مشخص از همدیگر جدا شوند تا هماهنگ باشند. به ترکیب پارچه کتان و پنبه فکر کنید؛ راه راه های گلدار. کلید کار، هماهنگ کردن طرح های رنگی در الگوهای آن است.

  مطلبی در همین رابطه: دکوراسیون داخلی به سبک فرانسوی 

 

ترکیب المان های روستایی و لطافت

المان های روستایی

اتاق خواب سبک ییلاق فرانسوی

در سبک ییلاق فرانسوی کنتراست بین جزئیاتی که براق، پیچیده و ظریف هستند و جزئیاتی که زمخت، روستایی و خام است، بخش بزرگی از جذابیت آن است. از به کار بردن یک پارچه ی ظریف در فضائی که چوب برجسته آن را پوشانده است، خجالت نکشید. ساییدگی ها، خراش ها و مبلمان های شیک ارزان قیمت را به نمایش بگذارید. عناصر موجود در فضای بیرون، مانند آویزهای فانوسی شکل را با بخش های داخل خانه جفت کنید.

 

دوستانه، زیبایی های نامعقول

اتاق نشیمن سبک ییلاق فرانسوی

اگر چه بخش ها خودشان تمایل به جزئیات دقیق دارند، ولی دید کلی از ییلاق فرانسوی بیشتر کلبه است تا اروپایی شیک. میزهای ناهارخوری در آشپزخانه های سبک ییلاق فرانسوی به اندازه کافی بزرگ و ساده در نظر گرفته می شوند و همچنین خام هستند (لایه نازک موم یا در نهایت درخشندگی کم). در حالی که صندلی های همراه، منحنی ها و حکاکی های کمی را شامل می شوند.

  این مطلب به شما کمک می کند: دکوراسیون داخلی لوکس به سبک فرانسوی 

صندلی های سبک ییلاق فرانسوی

صندلی های ناهار خوری پشت بلند، در آشپزخانه های سبک ییلاق فرانسوی رایج هستند. رنگ ها معمولا گرایش به سمت شیرین و روشن دارند. اطمینان حاصل کنید که به هر فضایی با انواع بافت، عمق را اضافه کنید. اما فقط به سبدهای بافته شده، سبدهای سیمی، سرامیک، کنده کاری چوبی و سفالگری محدود نشوید.

 

زنگار و مواد طبیعی

میز دایره ای

دیدن بخش های کاملا ساییده شده در سبک ییلاق فرانسوی غیر معمول نیست. مبلمان فلزی روستایی، سایه هایی که به دلیل خراشیدگی های قدیمی است و قطعات رنگ پریده، دلبستگی و بافت بصری را به نمایش می گذارد. به فضا گرما می بخشد و حس جذابی برای محیط زندگی دارد.

  شاید این مطلب را هم بپسندید: دکوراسیون داخلی خانه یعنی چه؟ 

دکوراسیون سبک ییلاق فرانسوی

سادگی خاضعی از دیوارهای گچی ییلاق فرانسوی، تیرهای سقف کاذب، چوب با دقت حکاکی شده و پارچه های بافته شده، بیرون می زند. کف های سنگی، آجر و یا چوب های سخت، دارای وقار و زیبایی هستند. زنگار عمر، زندگی خوبی در جزئیات فضای ییلاق جذاب ظاهر می کند. فضای ییلاق فرانسوی گرم.

 

مبلمان فرانسوی

حمام فرانسوی

احتمالا نیاز به گفتن ندارد؛ اما من به هر حال آن را عنوان می کنم! یکی از راه های واقعی برای رسیدن به دکوراسیون داخلی خانه سبک ییلاق فرانسوی این است که تکه های مبلمان قدیمی فرانسوی را در فضا قرار دهیم؛ حتی اگر به نظر نمی رسد برای این بخش طراحی شده باشد. همانطور که در این عکس می بینید، قرار دادن یک دراور قفسه ای فرانسوی در حمام، نمونه ای کامل است. همراه با دیگر زیبایی های زنانه (پرده و کاغذ دیواری گل دار، لبه های آینه طرح دار، دیوارکوب های راه راه سفید)، این تکه فرانسوی، گرمی و سبک ییلاق کلاسیک را فراهم می کند.

 

درون مایع اصلی سنتی

آشپزخانه سبک ییلاق فرانسوی

اقلامی را انتخاب کنید که ییلاقات منطقه را منعکس می کند؛ تا زیبایی شناختی خود را از طریق آن رقم بزنید. علایق ییلاقی مانند خروس، پارچه کتان، زیتون، آفتابگردان، انگور و اسطوخودوس، اجزای دوست داشتنی برای افزودن به هر فضایی است که در سبک ییلاق فرانسوی وجود دارد.