دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام سیاه و سفید با سبک روستیک و مینیمال

اگر شما هم جز افرادی هستید که به رنگ سیاه و سفید علاقه مندید و دنبال مکانی برای به کار بردن این رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل خود می گردید، بدون شک یکی از بهترین مکان ها برای این کار سرویس بهداشتی و حمام است. کاشی های سیاه و سفید موجود برای سرویس های بهداشتی کاملا مناسب است. از مدل های مختلفی که در بازار موجود است می توانید استفاده کنید. سایت تزئین در این پست تعدادی از این ایده های زیبا را برای شما آماده کرده است. نه تنها نظر شما علاقه مندان به رنگ سیاه و سفید را برآورده می کند، بلکه کسانی که به این سبک دکوراسیون علاقه ندارند را نیز جذب می کند.

رنگ سیاه

رنگ سیاه و سفید

خوب همه ما با کسانی که استفاده از رنگ سیاه به عنوان رنگ اصلی در طراحی منزل را اشتباه می دانند، برخورد داشته ایم. نظر این افراد این است که برای پاکیزه و تمیز نشان دادن فضای حمام و سرویس بهداشتی، بهتر است از رنگ پر کاربرد سفید استفاده کرد؛ یا حداقل رنگ های روشن برای سرویس بهداشتی و حمام به کار برد. اسن عادت ما به این رنگ است. در طول زندگی خود در بیشتر موارد اینگونه رنگ آمیزی را دیده ایم. حال امروزه مشاهده می کنیم که طراحان و علاقه مندان به رنگ سیاه این نظر را تغییر داده اند و با استفاده از خلاقیت خود، طرح های بسیار زیبایی را به وجود آورده اند؛ که باعث سرعت بخشیدن به تغییر در این دیدگاه شده است.

رنگ سفید

استفاده از رنگ سیاه برای ایجاد احساسی از یک محیط تمیز و پاکیزه، در عین اینکه وظیفه ای بسیار سخت است، نتیجه بسیار خوبی هم در پی دارد. وقتی که همه چی به درستی پیش برود، حمام سیاه می تواند شما را در فضایی بشدت فریبنده، اغوا کننده و در نهایت زیبایی قرار دهد.

  مطلبی در همین رابطه : سفید و مشکی در اتاق نشیمن 

رنگ سیاه و سفید

موضوعی مهم در این زمینه وجود دارد که لازم است به آن اشاره کنم، شاید فکر کنید رنگ سیاه برای حمام های کوچک مناسب نیست؛ این فکر اشتباه است. زیرا رنگ سیاه هم برای فضاهای کوچک مناسب است و هم برای فضاهای بزرگ. در حقیت تنها چیزی که نیاز دارید، خلاقیت است. سعی کنید سایه مناسبی از رنگ سیاه را انتخاب کنید و از طرح های مدرنی که در زیر آورده شده الهام گیری کنید.

سرویس بهداشتی

حمام

  این مطلب به شما کمک می کند : رنگ مشکی مورد علاقه شماست؟ 

دکوراسیون داخلی حمام

دیوارهای سیاه و سفید

طراحی سرویس بهداشتی

  شاید این مطلب را هم بپسندید : درب منزل با رنگ سیاه 

موزاییک

موزاییک سفید و سیاه

کاشی

کاشی سفید و سیاه

دکوراسیون داخلی

معماری لوکس

نور پردازی درسرویس بهداشتی

تزیین لوکس

کاشی سیاه

کف سرویس بهداشتی

کفپوش

کف پوش

کف پوش سیاه و سفید

مشکی و سفید

دیوار پوش

دیوار پوش سفید و مشکی

دیوارپوش سفید و مشکی

کاغذ دیواری

وان

وان حمام

کاشی طرح دار

دیزاین سرویس بهداشتی

نقاشی دیواری

کاشی آجری

دوش حمام

طرح ببری

حمام عروس

شطرنجی

کاشی شطرنجی

رنگ سیاه و سفید

رنگ سفید و مشکی

پرده سرویس بهداشتی