نماد سکه در هفت سین

این نماد به نیت برکت و درآمد زیاد انتخاب شده است. از آن به این عنوان استفاده می شود که در سال جدید برکت و پول بیشتری برای اهل خانه بدست آید. خصوصاً ترجیح می‏دادند که سکه ضرب سال را بر سر سفره نهند؛ چرا که سکه ‏های تازه، نشان برکت و دارندگی و ثروت است. بدان امید که جیبشان خالی نشود و برکت از زندگی آنها بیرون نرود.

برای تزئین نمادهای مختلف هفت سین نمونه های زیادی وجود دارد؛ سبزه؛ تخم مرغ؛ مایعات و پودرها. در این پست قصد داریم چند نمونه تزئین برای سکه هم قرار دهیم تا از یکنواختی قرار دادن در یک کاسه و سادگی آن کم کنیم. ایده ها خیلی پیچیده نیست و با کمی خلاقیت می توانید مدل های زیباتری را به وجود بیاورید.

اگر سکه های زیادی در اختیار ندارید و یا سنگینی آنها ممکن است طرح شما را خراب کند، می توانید از سکه های تزئینی لباس ها استفاده کنید. برای تزئین هر چیزی از نمادهای استفاده شده آن در حالات عادی می توانید بهره بگیرید.

تزئین  مطلبی در همین رابطه : تخم مرغ هفت سین متفاوت  دکوراسیون

دکوراسیون

همه ما ایده خارج شدن سکه از کوزه را در داستان ها زیاد دیده ایم. از آن به عنوان یک طراحی ساده، ولی جالب می توان استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی  شاید این مطلب را هم بپسندید : روش های تزئین تخم مرغ هفت سین  طراحی داخلی

تزئین سکه

ظاهر گنبدی شکل آنها بسیار جذاب است. ساخت آن ساده و زیبایی خاصی دارد. از این طرح در اشکال مختلف می توانید استفاده کنید.

طرح های هفت سین

هفت سین

چیدن سکه ها در کنار ظروف قدیمی و فلزی زیبایی خاصی دارد. سعی کنید ظروف ظریفی را انتخاب کنید که سکه ها نمایان باشد و در طرح شما گم نشود.

چیمان  پستی در رابطه با سفره هفت سین : روش های تزئین تخم مرغ هفت سین  دکوراسیون منزل

تزئینات

خوب این نوع چیدن دو مینویی در همه جا مرسوم است. شاید از نظر شما هم جذاب باشد.