جدید ترین سینک ظرفشویی

علاقه بانوان به سینک ظرفشویی جذاب از دیرباز بوده است. البته تنها علاقه بانوان به طراحی های خاص سینک ظرفشویی، عامل پیشرفت و تولید انواع جدید سینک ظرفشویی نیست. ولی از عمده دلایل آن است. در این پست قصد داریم چند مدل از سینک ظرفشویی را بررسی کنیم که ایده های آن ها جذابیت خاص خود را دارد. با تزئین همراه باشید.

شاید شما علاقه داشته باشید که طراحی دکوراسیون خود را با سبک روستیک انجام دهید. استفاده از این سبک در ویلاهای جدید بسیار معمول است. آشپزخانه هم می تواند جزئی از این سبک و دکوراسیون شما باشد. همه ما علاقه داریم که از امکانات جدید و پیشرفته استفاده کنیم. ولی این امر با سبک روستیک کمی تناقض دارد! برای داشتن یک سبک روستایی و داشتن امکانات روز و مدرن، می توانید در ظاهر کار از شکل روستایی بهره بگیرید و در قسمت هایی که از دید خارج است، امکانات مدرن را به کار ببرید. سینک ظرفشویی که در تصویر زیر مشاهده می کنید، از همین ایده بهره گرفته است.

سینک ظرفشویی

در مدل سینک ظرفشویی زیر، از تزکیب دو سبک کلاسیک و معاصر بهره برده است. سنگ و لگنی که برای سینک به کار رفته است، امروزه کاربرد زیادی دارد؛ این در حالی است که برای انتخاب و طراحی شیرآلات آن از مدل های کلاسیک بهره گرفته شده است.

مدل های جدید سینک ظرفشویی

استفاده از تکنولوژی و طراحی های مدرن در سینک حس آسایش را برای آشپزخانه و خانم خانه به وجود می آورد. معمولا در این نوع از طراحی سعی بر آن است که محدودیت های گذشته بر طرف شود. در تصویر زیر طراحی یک سینک ظرفشویی را می بینید که تغییراتی هر چند ساده برای راحتی، در هنگم کار با سینک اعمال شده است.

سینک ظرفشویی روکار

گاهی نیاز دارید که در آشپزخانه فضای بیشتری برای ظروف در نظر گرفته شود. این موضوع در خانواده های پر جمعیت اهمیت بیشتری دارد. مدلی که در زیر پیشنهاد شده است، سینک ها دارای عمق بیشتری است.

سینک ظرفشویی توکار

آشپزخانه جزیره در کل تفاوتی در سینک آن ندارد؛ اما با توجه به این که بیشتر در دید افراد است، زیبایی خاصی را می طلبد. این موضوع همراه با نکاتی است که برای آشپزخانه های جزیره در پست های پیشین توضیح داده شده است.

آشپزخانه جزیره

نکته ای که نباید فراموش شود، این است که برای تعیین اندازه سینک های ظرفشویی، اجباری در یکسان بودن اندازه آنها نیست. متفاوت بودن اندازه سینک ها علاوه بر زیبایی، می تواند به محدودیت فضا هم کمک کند.

مدل سینک آشپزخانه

اگر نیازی به دو سینک برای آشپزخانه خود ندارید، از یک سینک با اندازه بزرگ تر استفاده کنید. همچنین فضای باقی مانده از سینک دوم، می تواند محلی برای قرار گیری وسایل دکوری آشپزخانه، مانند گلدان های مورد علاقه شما باشد.

سینک ظرفشویی 2015

طراحی یک سینک ظرفشویی می تواند با چند خلاقیت طراحی شود. ایده هایی که در ذهن خود دارید برای آن پیاده کنید. برای مثال در تصویر زیر سبدی خاص برای سینک طراحی شده است که از ظروف یا مواد غدایی از کف آن فاصله داشته باشند. یا می توان به فضای کوچکی که در کنار سینک برای نگهداری موقتی مواد غذایی تعبیه شده است، توجه کرد.

سینک ظرفشوئی شیک و مدرن

در تصویر زیر ایده ای جالب برای داشتن دو سینک و یا یک سینک بزرگ همزمان، داده شده است.

سینک ظرف شویی