دکوراسیون منزل خود را با این طرح های ارزان زیبا کنید

دکوراسیون

ایده های دکوراسیون که در این مطلب به شما ارائه میکنیم، بسیار ساده و قابل اجرا هستند. برای ساخت این ایده های دکوراسیون نیاز به صرف هزینه زیادی نمی باشد. با ما همراه باشید.

۱٫ یک صندلی

چیدمان

در اطراف همسایگی خود رانندگی کنید و از بین وسایلی که هماسایگان دیگر لازم ندارند و بیرون گذاشته اند حتما یک یا دو صندلی پیدا میکنید. صندلی را با کاغذ سنباده صاف کنید و آن را رنگ کنید. رویه صندلی را با پارچه ۷٫۶۲ سانتی متری بپوشانید و آن را در چارچوب صندلی جا بیندازید. برای اینکه استعداد بیشتری به خرج بدهید پشت صندلی را با حک کردن حروفی زیبا تزیین کنید.

 

۲٫ ساخت یک اثر هنری

گچبری

میتوانید با استفاده از گچبری های پیش ساخته یک اثر هنری زیبا به این شیوه خلق کنید.

 

۳٫ استفاده از کاغذ دیواری

نورپردازی

یک گوشه زشت را با کاغذ دیواری بپوشانید طرح های بزرگ و زیاد باعث میشود تا منظره کمتر زشت و بهم ریخته بنظر بیاید. استفاده از یک نوع کاغذ دیواری در دیوارها و سقف شیبدار، فضای اتاق را یک دست میکند.


۴٫ تکه ها و قطعات

خودت درست کن

اگر یک میز کشو دار آنقدر زشت و بنجل است که دیگر نمی توان از آن استفاده کرد؛ یکی از کشو های آن را بعنوان یک تابلو با خاصیت آهن ربایی استفاده کنید. قطعات و لوازم آن را بکنید و بعد کشو را رنگ کنید. یک تکه فلز به اندازه داخل کشو ببرید و روی آنرا با کاغذ کادو روکش کنید و یک تابلو اعلانات زیبا خلق کنید.

 

۵٫ هنر پارچه

قاب عکس

دکوراسیون خانه

تعدادی از پارچه های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و آن را در یک مجموعه قاب هایی که شکل متفاوتی دارند، به نمایش درآورید.

 

۶٫ وصله دوزی خلاقانه

جاکتابی

با استفاده از تخته های قدیمی صفحه هایی زیبا که کتاب ها را نگه میداررند، بسازید. نمیتوانید آنها را در مغازه ها پیدا کنید؟ میتوانید از خیلی وسایل دور افتاده چیزی شبیه این را برای خودتان بسازید. کمی به اطرافتان دقت کنید

 

۷٫ تزئین دوباره با پارچه

کمد

شیشه ی درهای کابینت خیلی برفکی و جرم گرفته شده است؟ محتوای درون کابینت را با پوشاندن شیشه ها به وسیله پارچه طرح دار پنهان کنید. پشت هر کدام از درها پارچه را روی شیشه ها بکشید و با استفاده از گیره ها آن را به لبه قاب چوبی محکم کنید. برای مرتب به نظر رسیدن نمای داخل گیره ها را با روبان بپوشانید.

 

۸٫ طاقچه

طاقچه

طراحی داخلی

طاقچه های مینیاتوری کوچکی درست کنید. می توانید از تکه های چوب پایه تخت و یا مبل های بزرگ این قطعه ها را جدا کنید و روی آن یک قطعه چوب ساده برش دهید. این تاقچه ها را بسازید.

 

۹٫ هدف جدید

گلدان

به دوباره اندیشیدن به چیزهای کهنه و قدیمی زندگی نو ببخشید. این ماکت کره زمین زمانی در اتاق زیر شیروانی بود. اما حالا گلدان مرکزی و پر از گل های عطری است.

 

۱۰٫ آویز

آویز

این اجسام گرد در دو انتهای چوب پرده بسته شده بودند. اما الان آنها را به دیوار پیچ کرده ایم و بعنوان چوب لباسی استفاده می شوند. رنگ زینتی و زیبا به چوب لباسی طرحی زیباتر می دهد.

 

۱۱٫ خلق کنید

تزئین

برای خلق کار هنری دست ساز با صرف کمی مهارت، نمدهای خریداری شده را در قاب هایی با رنگ های تیره نصب کنید و بعد مجموعه ای از عکس ها و تصاویر را با کاغذ درست و درون قاب ها بچسبانید. سوزن های چسبناک و تزیینی و قطعات ربان منظره را کامل میکند.

 

۱۲٫ جزییات مرتب

دکوراسیون داخلی

این جعبه های سایه دار کوچک در دسته های ۲ تایی هستند. از چسب چوب و یا چسب ناخن برای چسباندن یک ردیف نرده به انتهای آنها استفاده کنید و بعد هر قطعه را رنگ کنید.

 

۱۳٫ باغچه جدید

دکوراسیون منزل

با استفاده از قطعات تزیینی اضافی، یک جعبه تزیینی گیاهی خیره کننده درست کنید. با یک جعبه تزیینی بزرگ و مسطح شروع کنید و درون آن کمی شن بریزید. آن را رنگ کنید و بعد پایه ها را جایگذاری کنید.