ژل موزائیکی زیبا و رنگی درست کنید

طرز تهیه ژل موزائیکی

شما هم از ژله های تک رنگ خسته شده اید؟ حتما شما هم دنبال یک راه جدید و خلاقانه برای پذیرایی از مهمان هایتان می گردید! در این پست  قصد داریم طرز تهیه یک نوع ژل موزائیکی را آموزش دهیم؛ که هم برای شما و هم برای مهمان هایتان جذاب باشد و هرکسی دوست داشته باشه که آن را امتحان کند. طرز تهیه این ژل موزائیکی بسیار ساده است و وقت شما را هم نمی گیرد. می توانید به عنوان یک دسر خوشمزه از اون استفاده کنید.

ژله خوشمزه

مواد لازم ژل موزائیکی:

۴ رنگ مختلف ژله
دو بسته ژلاتین بدون چاشنی
۱ عدد شیر
مقداری آب

طرز تهیه ژل موزائیکی:

ابتدا ژله ها را در ظروف جداگانه درست کنید. ژله ها را طبق دستوری که روی جعبه ی آنها نوشته شده، درست کنید. سعی کنید از یک فنجان آب داغ برای درست کردن ژله استفاده کنید. استفاده بیشتر از یک فنجان آب داغ اجازه نمی دهد که ژله به خوبی سفت شود.

وقتی ژله ها آماده شدند، آنها رو به قطعات مربعی کوچک تقسیم کرده و با دقت ژله هایی که با رنگ های مختلف درست کردید، در یک ظرف بزرگ مخلوط کنید.

ژله موزائیکی

در یک ظرف جداگانه دو بسته ژلاتین و نصف لیوان آب سرد را ترکیب کرده و یک و نیم فنجان آب جوشیده هم به آن اضافه کنید. سپس شیر را به این مخلوط بیافزایید. آنها را بجوشانید و سپس سرد کنید. این مخلوط را در ظرفی که قطعات ژله را در آن قرار داده بودید، بریزید و ظرف را در یخچال قرار دهید؛ تا سرد و سفت شود.

آموزش درست کردن ژل موزاییکی

قبل از خوردن ژله را به قطعات بزرگ برش دهید. تکه های بزرگ این ژل موزائیکی بسیاز زیبا می شود. به دلیل وجود چند رنگ برای ژله ها، نیازی به تزئین آنها نیست. زیبایی این نوع ژله در همین است.

جدیدترین ژله به همراه آموزش