ساخت قاب عکسهای پازلی

همیشه ساخت قاب عکس ساده به نظر می رسد. در بسیاری از موارد همین گونه است. بسیاری از ما در ساختن اشیا و لوازم تزئینی منزل توانایی زیادی داریم و چه بسا تولیدات بسیاری برای منزل خود داشته ایم. اما خلاقیت بحثی دیگر است. فاصله زیادی بین توانایی تولید و خلاقیت وجود دارد. گاهی خلاقیت می تواند در عین سادگی، نمایی زیبا از اشیا را به وجود آورد؛ که تحسین دیگران برانگیزد. اگر شما هم به خلاقت خود اعتماد دارید، ترس کنار بگذارید و آنچه را که به ذهنتان خطور می کند، بسازید.

 در این پست هدف بر آن است که نمونه ای از این خلاقیت را به شما نیز نمایش دهیم. به وجود آوردن قاب عکس هایی که با ترکیب یکدیگر نمایی زیبا را به وجود می آورند و در عین سادگی تفاوت های زیادی با یک قاب عکس ساده چهارگوش دارند. اگر شما نیز از شکل قاب عکس های ساده منزل خود خسته شده اید و یا به فکر خرید قاب عکس های متفاوت هستید، با سایت تزئین همراه شوید تا نمونه ای از این خلاقیت و تفاوت را مشاهده کنید. قاب عکسهای پازلی زیر نمونه ای از خلاقیت و سادگی است.

قاب عکسهای پازلی

این ایده جالب مربوط به Sasaki Kogei هنرمند آسیایی است؛ که با استفاده از رنگ های مختلف چوب و برش هایی به شکل پازل، قاب های زیبایی ایجاد نموده است.

دکوراسیون منزل

طراحی داخلی

دکوراسیون خانه

دکوراسیون داخلی