قاب عکس مناسب با فضای دکوراسیون پیدا کنید

 قاب عکس

انتخاب قاب عکس مناسب، جلوه بیشتری به عکس و دکوراسیون شما می دهد. قاب های روشن و براق به شکل مرمر مناسب خانه های تیره هستند.

قاب عکس ها به زیباتر شدن عکس کمک می کنند. انتخاب قاب عکس مناسب، رنگ و حس گرفته شده از عکس را افزایش می دهد و می تواند به تکمیل دکوراسیون خانه یا محل کار کمک کند.

خانه های مدرن با قاب های ساده زیبا می شوند؛ در حالی که قاب هایی به شکل چوب های جنگلی، مناسب خانه های به سبک روستیک و جنگلی هستند.

به سلیقه خود و با توجه به دکور خانه، یکی از قاب های زیر را انتخاب کنید:

۱- قاب عکس های چوبی و آنتیک:

قاب عکس آنتیک

چوب های برش نخورده حال و هوای قدیمی به عکس شما می دهند. می توانید چند تکه چوب‌ جنگلی خریداری کرده، یا از انبار قدیمی و یا حصار خانه ویلایی خود، بیرون بکشید. ناتمام گذاشتن چوب، جلوه روستایی به آن می دهد.

خیلی راحت چهار طرف آن را با میخ و چکش به هم وصل کنید و برای پشت آن از پلاستیک، یا یک قطعه شیشه استفاده کنید.

بگذارید چوب به حالت طبیعی خود باقی بماند؛ تا جلوه روستایی و قدیمی پیدا کند.

۲- قاب عکس شیشه:

قاب عکس شیشه ای

مدل دیگر قاب عکس، قرار دادن عکس مورد نظر بین دو شیشه، بدون قاب است؛ که به وسیله یک پایه به هم وصل شوند. چون قابی وجود ندارد، توجه ها به خود عکس بیشتر جلب خواهد شد.

این مدل قاب برای دفاتر کار و دکوراسیون مدرن مناسب است.

۳- خود رنگ بزنید:

می توانید چهار تکه چوب تهیه کنید و با توجه به رنگ دکوراسیون، آن را رنگ بزنید. با توجه به رنگ زمینه عکس نیز می توانید رنگ قاب را انتخاب کنید. اگر می خواهید از این قاب عکس در اتاق خواب کودک استفاده کنید، از رنگ های شاد و مورد علاقه او استفاده کنید.

خودت بساز