انواع لوستر شیشه ای

در دیگر پست ها راجع به انواع لوستر و شیوه های دکوراسیون داخلی با استفاده از لوستر، صحبت کرده ایم. در این پست قصد داریم چند نمونه از لوستر شیشه ای را به شما نشان دهیم. همواره وقتی صحبت از این وسیله دکوری زیبا می شود، همه ذهن ها به طرف لوستر شیشه ای معطوف می شود. درست است که انواع دیگر لوستر هم تولید شده است و از انواع جنس گوناگونی ساخته شده اند؛ ولی توجه و ذهنیت شیشه ای برای آن، این نکته را می رساند که لوستر شیشه ای پرکاربردتر است و نماد اصلی آن به حساب می آید.

با استفاده از هنر شیشه گری به شکل دادن شیشه می پردازند. خوشبختانه این هنر در ایران جایگاه ویژه ای دارد و هنرمندان ایرانی از جمله بهترین هنرمندان دنیا هستند. قدمت شیشه گری در ایران به هزاران سال پیش باز می گردد. این هنر در بسیاری از شهرها، به صورت سنتی همچنان ادامه دارد و نمونه هنرهای آنها در همه جا به چشم می خورد. البته این هنر به صورت صنعتی هم در کشور ما حضور دارد و بسیاری از لوازم دکوری شیشه ای به صورت صنعتی تولید می شود.

  مطلبی در همین رابطه :  ویترین شیشه ای لوکس 

لوستر شیشه ای از این هنر و صنعت دور نبوده و امروزه علاوه بر انواع تولید دستی و صنعتی، می توان بسیاری از مدل های خارجی و وارداتی را نیز در بازار یافت. این امر به خوبی در هماهنگی آنها با سبک دکوراسیون داخلی مورد نظر شما کمک می کند. با هم چند نمونه از لوستر شیشه ای را ببینیم.

لوستر شیشه ای

لوستر سنتی

لوسترسقفی

  این مطلب به شما کمک می کند : چند مدل بوفه ویترینی منازل 

لوسترآویزان

لوستر چراغ دار

لوسترهای فانتزی

  شاید این مطلب را هم بپسندید : آموزش پتینه روی ظروف شیشه ای 

خرید حباب لوستر

لوستر شیشه ای رنگی

لوستر مدرن شیشه ای

لوسترهای شیشه ای مدرن

لوستر انصاری

لوستر شیک و زیبا

انواع لوستر

آموزش ساخت لوستر کریستالی

مرکز فروش حباب لوستر

فروش حباب شیشه ای

لوستر بلوری

لوسترهای ویژه اتاق خواب

لوستر اتاق خواب

لوستر حبابی

لوستر سلطنتی

لوسترهای پرزرق و برق