مدل هایی از تختخواب مهمان

هنگامی که مهمان برای شما می آید، اگر قرار باشد شب را در منزل شما بگذراند، چکار می کنید؟ چه فضایی را برای استراحت شبانه او در نظر می گیرید؟ آیا از پتو و تشک مهمان استفاده می کنید؟ شاید خود روی کاناپه می خوابید و به او اجازه می دهید از تختخواب شما استفاده کند؟ شاید هر دو بر روی یک تختخواب می خوابید؟! واضح است که قرار دادن یک تختخواب جداگانه برای مهمان، خصوصا در خانه های کوچک و نقلی منطقی نیست. اینکه یک تختخواب مهمان در فضای خانه خود در نظر بگیرید، که گاهی (مثلا سه ماه یکبار) فردی ممکن است به آن نیاز پیدا کند، اصلا قابل قبول نیست؛ مخصوصا با فضای کمی که امروزه خانه ها دارند. پس چاره چیست؟ مخصوصا برای کسانی که این اتفاق برای آنها زیاد می افتد و نمی توان تنها از یک تشک و پتو استفاده کرد!

در نظر بگیرید تختخواب مهمان داشته باشید، ولی جایی در منزل شما اشغال نکند؛ یا اگر هم اشغال می کند، کم و در حد همان پتو و تشک باشد! طراحان تختخواب مهمان هایی ساخته اند که این امکان را برای شما فراهم می کند. ایده ها از آنجا نشات می گیرد که یا از لوازمی مانند کاناپه ها به صورت دوگانه استفاده شود و یا به صورت تختخواب مهمان جمع شو باشد. البته حالت دوم به دو شکل است؛ اول اینکه تختخواب مهمان جمع شود و فضای کمی را اشغال کند و یا کاملا مخفی شود و دیده نشود.

  مطلبی در همین رابطه : سرویس خواب چوبی و مدل های آن 

از این دست تختخواب ها قبلا هم دیده ایم. معمولا برای فضاهای کم و خانه های کوچک استفاده می شود. از همین تکنیک می توان برای تختخواب مهمان نیز استفاده کرد. در این پست قصد داریم چند نمونه از تختخواب مهمان را برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. بعضی از مدل ها قابل حمل و جابجا شدن است و بعضی دیگر در فضای اطاف آن مخفی می شود و فضای خاصی را اشغال نمی کند. با تزئین همراه باشید.

مدل تخت خواب عروس

فروش تخت خواب

  این مطلب به شما کمک می کند : تزئین میز غذا برای مهمان 

مدل تخت خواب دونفره

مدل تخت خواب سلطنتی

تختخواب تاشو

مدل تخت خواب کودک

  شاید این مطلب را هم بپسندید : آناهیتا نعمتی و اصول دکوراسیون 

تختخواب مهمان

مدل تخت خواب یک نفره

تخت خواب تک نفره

تختخواب جمع شو

مدل تخت خواب نوجوان