تبدیل خانه روستایی (روستیک) به ویلا لوکس (مجلل)

برای دیدن این معماری با تزئین همراه باشید

معماری

نمای دور ویلا به سبک روستیک

سنگ فرش ورودی ویلا

آشپزخانه ویلا

نوسازی معماری فوق العاده مدرن از یک خانه روستایی سابق، واقع در سائوپولو، برزیل است. معماران آن را به یک ویلای لوکس با مواد روستایی، مبلمان مدرن و فوق العاده تبدیل کرده اند. ترکیب این دو سبک به شیوه ای هنرمندانه محیطی جذاب را برای ساکنین آن به ارمغان آورده است.

اتاق نشیمن ویلا

دکوراسیون داخلی ویلا

معماری اتاق نشیمن نقطه کانونی خانه است و طراحی آن بیشتر به نظر می رسد. معماران توانسته اند در سقف با بکارگیری صفحات پر زرق و برق از ترسس های چوبی، با چوب تیره پس از اتمام تخته به سنگ های با رنگ کرم برسند که هم رنگ و طرح مبلمان هستند و نمائی خیره کننده سخاوتمندانه و کلاسیک ایجاد کرده اند.

معماری سقف ویلا

چیدمان ویلا

سبک روستیک

جلوه دیگری از این ویلا، دارا بودن آشپزخانه مدرن و زیباست که وسایل جدید آن سبک روستیک را در خود حفظ کرده است. وجود اجاق های سبک روستیک و مدرن در کنار یکدیگر تضاد خیره کننده ای را رقم زده و به جذابیت آن افزوده است.

آشپزخانه روستیک

سالن غذا خوری ویلا

اتاق خواب و سرویس بهداشتی ویلا با ساختار کلی خانه سازگاری فراوان دارد و با تمام لوکس بودنش سبک روستیک را نمایان میکند. در سرویس بهداشتی اعم از روشویی، توالت و یا حمام سعی بر آن بوده است که سبک روستایی آن حفظ شود؛ این در حالی است که مواد و وسایل مدرن در طراحی آن استفاده شده است.

اتاق خواب ویلا

دکوراسیون دستشویی

دکوراسیون حمام

استخر ویلا