پارچه و کاغذ برای تحول منزل

پارچه و کاغذ

شما می توانید با هزینه ای بسیار کم با استفاده از پارچه و کاغذ های تزئینی و با طرح های زنده و شیک در دکوراسیون خود را تغییر ایجاد کنید.

کم هزینه اما شیک: تزئینات با کاغذ

۱٫ خودنمایی کاغذها:

با استفاده از کاغذهای تزئینی و با طرحی شرقی، دیوارهای سفید آپارتمان و اثاثیه بی حس و حال را دگرگون کنید. اولین پروژه این است که یک نوار پهن از کاغذی رنگارنگ را به حباب ارزان قیمت آباژور با استفاده از چسب بچسبانید، سپس نوارهای باریکی از کاغذ را در بالا و پائین لبه آن اضافه کنید تا ظاهر آن تکمیل شود.

تزئین منزل

۲٫قابهایی از کاغذهای تزئینی:

می توانید یک اثر هنری از کاغذهای رنگارنگ خلق کنید؛ به این ترتیب که کاغذهایی طرح دار در ابعاد ۳۰×30 سانتی متر را ببرید. سپس روی قاب قرار دهید؛ به طوری که ۲ تا ۳ سانتی متر از هر طرف اضافه باشد، با استفاده از چسب اضافات کاغذ را در پشت آن بچسبانید.

تزئین  مطلبی در همین رابطه : رنگ های گرم برای تزئین منزل  دکوراسیون

قاب پارچه ای

۳٫خلاقیت و نو آوری:

یک سینی شیشه ای مانند پنجره ای است که به شما فرصت نمایش یک کار هنری را می دهد. به این ترتیب که می توانید یک کاغذ طرح دار را در پشت این سینی بچسبانید و یا در کف آن به حالت آزاد، کاغذ را بخوابانید.

دکوراسیون داخلی  شاید این مطلب را هم بپسندید : آموزش تزئین منزل با گل های کاغذی ساده و زیبا  طراحی داخلی

گل کاغذی

۴.انتقال به سطوح نرم:

کاغذهای معمولی برای کار روی سطوح نرم و پارچه ای مثل کوسنها مناسب نیستند. برای اینکار باید از کاغذهای حرارتی استفاده کرد؛ به این ترتیب که طرح با استفاده از اتو به پارچه منتقل می شود.

چیمان  پستی در رابطه با تزئین منزل : تزئین منزل با گل آرایی ژاپنی  دکوراسیون منزل

کوسن

۵٫وسایل شخصی:

فراموش نکنید که وسایلتان را با طرح های اختصاصی زینت دهید. فقط پنج دقیقه نیاز است، برای بستن یک کمربند کاغذی به دور کتابتان و چند ثانیه برای چسباندن یک قطعه کاغذ در قسمت عکس آلبومتان.

تزئین کتاب

ادامه دارد….

پست بعدی در این رابطه : منزل خود را با پارچه و کاغذ متحول کنید (۲)