پارچه و کاغذ برای تحول منزل

متحول

شما می‌توانید با هزینه ای بسیار کم با استفاده از کاغذهای تزئینی و با طرح های زنده و شیک دکوراسیون خود را تغییر دهید.

خانه خود را متحول کنید

۶٫ قابی زیبا:

یک کاغذ طرح دار زیبا با رنگی دلپذیر، هنگامیکه به روی یک قاب سیاه رنگ چسبیده شود، به یک اثر هنری تبدیل خواهد شد.

میز غذاخوری

۷٫رومیزی:

می‌توانید با استفاده از کاغذهای رنگارنگ یک رومیزی شیک تهیه کنید؛ به این ترتیب که نوارهایی با پهناهای متنوع اما با طول یکسان را در کنار هم چسبانده تا طولی پیدا کند که از هر طرف میز ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر آویزان باشد.

تزئین  مطلبی در همین رابطه : رنگ های گرم برای تزئین منزل  دکوراسیون

میز و صندلی

۸٫کانون توجه:

برای ایجاد یک کار هنری که در وسط میزتان می‌خواهید قرار دهید، می‌توانید از چندین بطری استفاده کنید؛ به این ترتیب که به صورت یک در میان بطریها را هماهنگ تزئین کنید. برای مثال یک نوار باریکی از کاغذ سبز را به صورت پاپیونی روی بطری گره کنید و دیگری را با چسباندن یک نوار پهن صورتی دور تا دور بطری تزئین کنید.

گل های تزئینی

۹٫زیر بشقابی:

طرح های کوچک برای زیر بشقابی مناسب نیستند. برای هماهنگ بودن طرح زیر بشقابی با دیگر تزئینات، روی میز یک طرح از رومیزی را انتخاب کنید و آن را با استفاده از دستگاه کپی ۳۰۰ برابر بزرگ کنید. با رنگ صورتی یک حاشیه ۵/۲ سانتی متری به آن بدهید. اگر می‌خواهید زیر بشقابی شما قابلیت شستشو داشته باشد باید آن را لمینیت کنید.

دکوراسیون داخلی  شاید این مطلب را هم بپسندید : آموزش تزئین منزل با گل های کاغذی ساده و زیبا  طراحی داخلی

زیر بشقابی

۱۰٫قرار دادن نامها:

برای هر مهمان کارتهایی به نام او تهیه کنید و در پشت صندلی آویزان کنید. می‌توانید برای آویزان کردن آنها از قلابهای پرده حمام کمک بگیرید.

برچسب

۱۱٫سایبانی خنک:

با استفاده از کاغذهای رنگی یک پرده زیبا تهیه کنید؛ که از دو رنگ سبز و صورتی تهیه شده باشد. مزر دو رنگ را با نواری به پهنای ۵/۲ سانتی متر از کاغذ با رنگ صورتی پر رنگ بپوشانید.

چیمان  پستی در رابطه با تزئین منزل : تزئین منزل با گل آرایی ژاپنی  دکوراسیون منزل

سایبان