نور پردازی کلاسیک در آپارتمان لوکس ۸۵ متری

نورپردازی در راهروی اتاق ها با استفاده از چند لامپ پر نور و لامپ های بالای کنف روشنایی کافی را همراه با زیبایی به وجود آورده است.

نور پردازی کلاسیک در آپارتمان لوکس 85 متری

نور پردازی در محیط اتاق نشیمن با لامپ های کم نور به طور کاملا حرفه ای و جذاب انجام گرفته. این امر باعث می شود نور بیش از حد در هنگام نشستن طولانی مدت در اتاق چشم ها را اذیت نکند. برای تامین نور کافی از لامپ هایی در نواحی پایین اتاق و همچنین لامپ های مورب استفاده شده است و استفاده از نور های مستقیم آزار دهنده را کنار گذاشته است.

نور پردازی با لامپ های سقفی ریز

  مطالعه بیشتر نورپردازی : نورپردازی مناسب برای منزل 

اتاق نشیمن

دکوراسیون داخلی

اتاق کار شیک و مدرن

نور پردازی در اتاق های مطالعه و کار زمانی آرامش بخش است که نور کافی در آن وجود داشته باشد. این شیوه طراحی بیشتر در زمینه رنگ دفتر کار و یا اتاق مطالعه نظر جوانان را به خود جلب کرده. نکته ای که در اتاق مطالعه و کار باید باید مد نظر قرار داد، وجود نور کافی و حتی زیاد است. کمبود نور در این اتاق ها باعث کسلی و خواب آلودگی می شود.

نور پردازی  پستی در رابطه با نورپردازی خاص : نور پردازی آپارتمان با سبک مینیمالیستی و رنگ سفید 

نور پردازی کلاسیک در اتاق کار

اتاق مطالعه

میز غذاخوری شیک و ساده، نمایی زیبا در گوشه ای از فضای خالی آپارتمان ایجاد کرده. این ایده بر پایه نور ملایم برای محیط اطراف میز غذاخوری و نور کافی روی میز استوار است. روشنایی زیاد در اطراف میز باعث استرس در هنگام غذا خوردن می شود.

  مطلبی در همین رابطه : نورپردازی در محیط های مختلف خانه 

میز غذاخوری

مطالب مرتبط:

نورپردازی در دکوراسیون داخلی

نورپردازی در محیط های مختلف خانه

نور پردازی خطی و تاثیر آن در دکوراسیون

دکوراسیون,طراحی جالب با LED های بی سیم