نکات ویژه طراحی دکوراسیون داخلی منزل

ترفند های دکوراسیون داخلی:

"خطر کنید که موفقیت پشت دیواره ترس است." این جمله ای است که هر طراح خلاق و موفق باید به آن معتقد باشد. زمانی که طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه شروع می شود، خیلی وقت ها خارج شدن از چهار چوب های تکراری و تست شده، کاری پر خطر به نظر می رسد؛ زیرا نتیجه آن ممکن است در نهایت چندان هم خوب تمام نشود. ولی در عین حال تنها هنگامی که طراح از یک اثر هنری برجسته یا الگویی متفاوت، در طراحی بهره گیرد، می تواند با یک حرکت بی باکانه تصویر یا حال و هوایی جذاب و باور نکردنی خلق کند.

چند نمونه بسیار موفق از خطر کردن در طراحی داخلی را به شما نشان می دهیم. این نکات ویژه را به خاطر بسپارید.

نکات ویژه

سرویس بهداشتی بالا با الهامی جسورانه از طراحی پوست حیوانات انجام گرفته است و یک تجربه منحصر به فرد و سرگرم کننده را خلق می کند. کمد ها در این طراحی به زیبایی در طرح های دیوار مخفی شده اند و نورپردازی راه راه نیز جادوی فضا را چند برابر کرده است. یکی از نکات ویژه !

طراحی دکوراسیون

هنرمند بلژیکی Charline Lance به خلق آثار هنری در ابعاد بزرگ بر روی پلکسی گلاس شهرت دارد. این اثر هنری خاص از او ما را به بعد سوم و چهارم می برد.

  مطلبی در همین رابطه : لایتراکان,متریال جدید معماری داخلی 

دکوراسیون

دیوار اصلی(دیوار تاکیدی):

دیواری که طراح قصد دارد آن را از بقیه دیوار ها متمایز سازد. تصویر بالا که با برش های چوبی از مقطع طراحی شده، فضایی با عطر و طعم گرم روستایی ایجاد کرده است.

نورپردازی

این حلقه بزرگ لوستر سقفی، مانند یک چرخ واگن غول پیکر آویزان است. توجه کنید که چگونه در یک طراحی پلان باز از این آویز بزرگ برای محدود کردن فضا استفاده شده است. نکات ویژه طراحی !

معماری

استفاده از کاشی کاری یک گل آفتاب گردان  به جای آینه و استفاده از یک آینه ایستاده در کنار روشویی به همراه کاربرد هوشمندانه رنگ های آفتاب گردان و کاشی کاری های قرمز فضایی دلچسب و گرم را در این سرویس بهداشتی ایجاد کرده است.

  این مطلب به شما کمک می کند : ساخت کاشی پتینه در کور منزل 

معماری داخلی

هنگامی که چند کلکسیون از وسایل مختلف دارید داشتن جایی برای منظم نگه داشتن و نمایش آنها بسیار مهم است. طبقه های بالا با فاصله های مناسب به زیبایی این دکوراسیون داخلی را انجام داده است.

سرویس بهداشتی

این سنگ غول پیکر زیبا بر دیوار سرویس بهداشتی یک دکوراسیون خیره کننده است.

  شاید این مطلب را هم بپسندید : طراحی و دکوراسیون داخلی با طرح زیگزاگ 

اتاق خواب

این تصویر دیواری بزرگ رویای دوستداران ورزش است. با یک تصویر سیاه و سفید و شکستن آن به نوار های باریک می توان به سادگی دیوار پوش شیک و زیبا داشت.

باغچه

دو برگ غول پیکر به عنوان صندلی، کنار آبنما در یک باغچه می تواند ایده جذابی باشد.