وان حمام لوکس و مدل های مدرن آن

در پست های قبلی در مورد وان حمام و مزایای استفاده از آن صحبت کرده ایم. اینکه وان حمام چقدر می تواند برای ما مفید باشد! در این پست قصد داریم درباره وان حمام لوکس و شاید تا حدودی مدرن صحبت کنیم. بر خلاف پست گذشته که از وان حمام لوکس دوری می کردیم و نشان دادیم که لزوما این بخش از حمام لوکس نیست. همانند تمام بخش های منزل که می توان در آنها از اجزای گران قیمت استفاده کرد، در این بخش هم می توان وان حمام لوکس به کار برد.

با تزئین همراه باشید تا مدل هایی از وان حمام لوکس را به شما نشان دهیم. این پست برای کسانی که به دنبال وان حمام لوکس و مدرن هستند، مناسب است. با ما همراه باشید.

 

وان حمام لوکس

زمانی که می خواهید در حمام خود تغییر ایجاد کنید، یکی از ساده ترین راه ها، جایگزین کردن وان حمام است. اگر حمامی بزرگ دارید، به راحتی می توانید با یک وان حمام لوکس در آن، علاوه بر تغییر ظاهر حمام، ساختاری لوکس و مدرن به آن بدهید. در حال حاضر نمونه های زیادی از وان مدرن در بازار موجود است که می توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون داخلی خانه خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

  مطلبی در همین رابطه: دکوراسیون حمامهای کوچک و نمونه های آن 

 

وان حمام چوبی

وان حمام مدرن

اینکه وان حمام باید جداگانه باشد یا نصب شده، به چند مورد وابسته است. اولین و مهمترین مورد، سلیقه شماست. باید ببنید که کدام مورد بیشتر مورد پسند شما واقه می شود؟ دومین مورد به فضای شما وابسته است. اگر فضای حمام زیاد است، تفاوت خاصی ندارد. ولی اگر فضای نسبتا کوچکی دارید، بهتر است از وان ثابت یا نصب شده استفاده کنید. برای نتیجه بهتر، می تواند در یک گوشته نصب شود تا فضای هدر رفت نداشته باشد. مورد دیگر در طراحی داخلی شکل وان و حمام است. وانی که انتخاب می کنید، باید با ظاهر و ساختار حمام شما هماهنگ باشد. شما نمی توانید یک وان بزرگ با طرحی دایره ای را در حمامی کشیده به کار ببرید.

 

حمام بزرگ

وان حمام ثابت

وان حمام بزرگ

وان حمام مربعی

ترکیب وان با حمام. این کار زیبایی خاصی به حمام و خانه می دهد. ظاهری شبیه به یک جکوزی در حمام شما. این سبک بیشتر برای افرادی به کار می رود که علاقه زیادی به درون ساخت بودن اجزای خانه دارند. قبلا در مورد مبلمان درون ساخت توضیح داده ایم. یک وان حمام لوکس می تواند بخشی از یک خانه با اجزای درون ساخت باشد.

  این مطلب به شما کمک می کند: طراحی داخلی حمام 

 

وان حمام جداگانه

وان حمام دایره ای

وان حمام پایه دار

وان حمام سنگی

وان های سنگی و جداگانه از گذشته تا کنون از نمونه های مورد علاقه اشرافی بوده است. این طرح همچنان طرفداران زیادی دارد. البته با کمی تغییر و به روز شدن.

   شاید این مطلب را هم بپسندید: وان حمام و مزایای استفاده از آن 

 

وان حمام آویز

وان حمام مشکی

امروزه نوعی از وان حمام لوکس بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که ساختاری کشیده دارد. هرچند که در گذشته نمونه هایی از این ساختار وجود داشته است، ولی در گذشته استقبال چندانی از آنها نمی شد. این در حالی است که با توجه به گرایش بیشتر در این دوره، نمونه های خلاقانه و زیاد دیگری در بازار وجود دارد. نمونه آویز این نوع وان ها، ایده حمام های جنگلی با استفاده از چادر را زنده می کند.

 

وان حمام شیشه ای

شاید یکی از انواع وان که همیشه به عنوان یک وان حمام لوکس به آن توجه شده است، نمونه شیشه ای آن باشد. این نوع از گذشته های دور تا کنون بسیار محبوب بوده و همچنان نمونه های زیبایی از آن در دسترس است. قابل ذکر است که این نوع وان بیشتر در هتل های لوکس و مدرن امروزی استفاده می شود. تصور کنید ترکیب این زیبایی را با تکنولوژی روز دنیا.