پرده تاج تختخواب را بیشتر بشناسیم

شاید شما هم از جمله اشخاصی باشید که انواع روش های دکوراسیون را برای اتاق خواب خود برگزیده اید. خیلی از ایده های معمول برای شما تکراری شده است. دنبال روش خاصی می گردید تا اتاق خواب خود را متفاوت کنید؟ اگر استفاده از پرده تاج تختخواب را امتحان نکرده اید، پیشنهاد می کنم به سراغ آن بروید. پرده تاج تختخواب که در بالای تخت قرار می گیرد، با پرده هایی که معمولا برای جلوگیری از ورود حشرات به کار می رود (و یا پرده هایی که به حجله عروس معروف هستند)، متفاوت است.

این نوع پرده بیشتر خاصیت تزئینی دارد. این که سبک دکوراسیونی را برای تزئین تختخواب خود انتخاب می کنید، بستگی به خود شما دارد. ممکن است سبک ساده را انتخاب کرده اید؛ می توان از سبک ساده پرده تاج تختخواب استفاده کرد و ظاهر اتاق را از بی روح بودن خارج کرد. اگر نیاز به فضایی سطنتی و لوکس دارید، پرده تاج تختخواب به راحتی می تواند این فضا برای شما ایجاد کند.

  مطلبی در همین رابطه : جدیدترین مدلهای پرده فضاهای مختلف 

پرده ها در انواع مختلف در اتاق ها به کار می روند. این سبک از پرده ها به راحتی می توانند فضای اتاق خواب شما را از محیطی ساده و بی روح، به محیطی زنده و جذاب تبدیل کنند. البته این نکته قابل ذکر است که پرده تاج تختخواب تنها خاصیت تزئینی دارد؛ بنابراین در مواردی که به دکوراسیون مقرون به صرفه فکر می کنید، بهتر است از این سبک پرده، یا استفاده نکنید و یا اگر استفاده می کنید، انواع کم هزینه و پرده های که قبلا داشته اید را به کار ببرید.

در ادامه مطلب نمونه هایی از این سبک پرده را در انواع مختلف برای شما آماده کرده ام. با توجه به این نمونه ها، می توانید ایده های خاصی را از آن ها انتخاب کرده و در دکوراسیون اتاق خواب خود به کار ببرید. امیدوارم که برای شما مفید واقع شود. با تزئین همراه باشید.

نمونه های پرده تاج تختخواب

پرده تاج تختخواب

تزیین حجله با ساتن

جدیدترین مدل پرده2015

  این مطلب به شما کمک می کند : جدیدترین مدلهای چوب پرده 

تزیین حجله عروس با تور

آموزش دوخت تور بالای تخت نوزاد

تخت خواب حجله دار

  شاید این مطلب را هم بپسندید : ۱۰ ایده منحصر به فرد برای تزئینات پرده 

تاج بالای تخت

ساخت تاج تخت خواب

تور بالای تخت دخترانه

مدل تور بالای تخت نوزاد

تزیین تختخواب عروس

مدل تاج تخت خواب ام دی اف

مدل تاج بالای تخت

مدل تاج تخت خواب

خرید تور بالای تخت

طرز دوخت تور بالای تخت نوزاد