سری ایده های کاربردی، سریع و ساده در خانه

در این پست قصد داریم چند ایده سریع و ساده برای وسایل بدون استفاده و یا کم کاربرد، با شما در میان بگذاریم. این ایده ها علاوه بر این که فضای منزل شما را به کمی تغییر می دهند، نوعی تفریح نیز به حساب می آیند. بیشتر این ایده های سریع و ساده با استفاده از وسایل دور ریختنی و یا کم مصرف است؛ بنابراین هزینه ای را برای شما نخواهد داشت! از این ایده های سریع و ساده برای تغییرات نسبتا کوچک در منزل خود استفاده کنید و ایده های خود را برای ما بفرستید.

سریع و ساده

اگر توجه کرده باشید، همراه با کیک هایی که می خرید، فویل هایی رنگی و طرح دار در داخل جعبه کیک وجود دارد. به عنوان یک ایده سریع و ساده از آنها برای تزئین منزل، در مهمانی هایی مثل تولد کودکتان، استفاده کنید. طرح های ستاره، قلب و امثال آنها. می توانید آنها را در کنار ریسه های چراغانی که نصب کرده اید، به کار ببرید؛ طراحی براق، رنگی و مینیاتوری برای شما خواهد داشت.

فویل

 

کارت پستال های قدیمی را به خاطر دارید؟ حتما شما هم در بین وسایل خود چند نمونه از آنها را نگه داشته اید! برش هایی مربعی و یا مسطیل، از قسمت های نوشته نشده آن جدا کنید. با دستگاه پانچ سوراخی در آن ایجاد کرده و با روبان های زیبا به کادویی که می خواهد اهدا کنید، وصل کنید.

کارت پستال

 

از کارت پستال های قدیمی و یا هر کارتی که طراحی زیبایی دارد و دیگر به کار نمی آید، برای زیر لیوانی استفاده کنید. این ایده سریع و ساده علاوه بر تغییر کوچکی که در میز شما به وجود می آورد، دارای تنوع زیادی است و بدون هزینه، همیشه می توانید تغییر ایجاد کنید.

ایده های ساده

 

اگر از نصب کردن قاب عکس ها روی دیوار خسته شده اید، شکلی تکراری دارد و یا نمی خواهید به دیوار آسیب بزنید، گیره رخت های قدیمی یک راه سریع و ساده است. یک روبان سفید بردارید و به کمک گیره ها، آلبومی دیواری از عکس های مورد علاقه خود بسازید.

قاب عکس آویز

 

وسایل الکترویکی، لامپ ها و ریسه ها، همیشه استفاده نمی شوند و در انبار بهم ریختگی ایجاد می کنند. جعبه های مقوایی کفش ها، بهترین راه برای نگهداری و تفکیک آنهاست. همیشه چندتا از آنها در انبار خود نگه دارید.

جعبه کفش

 

لیوان ها و قندان های قدیمی که سرویس آنها از بین رفته است و تک هستند، گزینه های مناسبی برای جاشمعی های سنتی و کلاسیک هستند.

جاشمعی

 

شیشه عطرها و ادکلن هایی که طرح های زیبایی دارند، به عنوان یک گلدان برای گل های خشک شده مناسب است.این شیشه ها را بیرون نریزید و از آنها بر روی میز کار و یا میز آرایش خود، به عنوان گلدان گل های خشک شده، استفاده کنید.

خودت درست کن